معرفی بهترین نرم افزار انتقال تصویر دوربین مداربسته برای کامپیوتر + برنامه دوربین مدار بسته روی گوشی

معرفی بهترین نرم افزار انتقال تصویر دوربین مداربسته برای کامپیوتر + برنامه دوربین مدار بسته روی گوشی
در این مقاله به طور مفصل در خصوص بهترین نرم افزار انتقال تصویر دوربین مدار بسته، ویژگی‌ها و مزایای هر یک صحبت کردیم. همانطور که پیش از این نیز اشاره شد،  نرم‌افزارهای مدیریت تصاویر دوربین مداربسته با ارائه امکانات زنده‌یابی، ضبط و بازیابی، پشتیبانی از چندین دستگاه، امنیت و سازگاری با دستگاه‌های مختلف، نقش اساسی در بهبود نظارت و امنیت فضاهای مختلف دارند. این نرم‌افزارها این امکانات را فراهم می‌کنند تا کاربران بتوانند به راحتی تصاویر دوربین‌های مداربسته را مدیریت و نظارت کنند، ضبط‌ها را بازیابی کنند و از امکانات امنیتی بهره‌مند شوند. از این رو، انتخاب نرم‌افزار مناسب و سازگاری با نیازهای خاص سیستم مداربسته، مهم و اساسی است.

راهنمای مطالعه

نرم افزار انتقال تصویر دوربین مدار بسته وظیفه مدیریت و کنترل دوربین‌های مداربسته را برعهده دارند و امکاناتی از جمله مشاهده تصاویر زنده، ضبط و بازیابی تصاویر، امکانات امنیتی، و پشتیبانی از چندین دستگاه را ارائه می‌دهند. این نرم‌افزارها باعث بهبود نظارت و امنیت در مکان‌های مختلف از جمله خانه‌ها، محل کار، و فضاهای عمومی می‌شوند. توانایی اتصال به دوربین‌ها از راه دور از طریق نرم افزار دوربین مدار بسته، کاربران را قادر می‌سازد تا به راحتی و به صورت زنده تصاویر را مشاهده کرده و در مواقع لزوم به تصاویر ضبط شده دسترسی داشته باشند. با توجه به اینکه این نرم‌افزارها در فرآیند نظارت و امنیت نقش بسیار مهمی ایفا می‌کنند، اهمیت انتخاب یک نرم‌افزار مناسب و سازگار با نیازهای خاص کاربران از اهمیت بسزایی برخوردار است. از این‌رو در این مقاله از وب‌سایت مکسا، اطلاعات جامع و نکات‌کلیدی در خصوص معرفی بهترین نرم‌افزار انتقال تصویر دوربین مدار بسته برای کامپیوتر وگوشی موبایل ارائه شده است.

maxa cta cctv 02178756000

نرم‌افزار انتقال تصویر دوربین مدار‌بسته چیست؟

نرم افزار دوربین مدار بسته یک برنامه کاربردی است که امکان مشاهده تصاویر زنده یا ضبط شد را از دوربین‌های مداربسته فراهم کند. این نرم افزار پخش دوربین مدار بسته به کاربران این امکان را می‌دهند که از راه دور، از طریق اینترنت یا شبکه داخلی، به تصاویر دوربین‌های مداربسته خود دسترسی پیدا کنند و اقدامات مختلفی مانند مشاهده زنده، ضبط تصاویر، بازیابی ضبط‌ها، و مدیریت تنظیمات دوربین را انجام دهند. اغلب افراد و کسب وکارها از نرم افزار برای دوربین مدار بسته برای اتصال دوربین به سیستم رایانه یا تلفن‌همراه استفاده می‌کنند و این روش نسبت به خرید سخت‌افزار ضبط تصویر هزینه و زیرساخت‌های کمتری را نیاز دارد. نرم افزار دیدن دوربین مدار بسته معمولا برای نظارت بر تصاویر ضبط شده توسط دوربین یا مشاهده زنده از راه دور استفاده می‌شود و می‌توان حتی تصاویر آن را روی هارددیسک یا فضای ابری نیز ذخیره کرد که در صورت نیاز از آنها بهره‌برداری شود.   

مهم‌ترین قابلیت‌های نرم افزار مدیریت تصویر دوربین مداربسته

برنامه نظارت دوربین مداربسته از امکانات گسترده‌ای برخوردارد است که بر اساس نیازهای کاربران مورد استفاده قرار می‌گیرد. مهم‌ترین و پرکاربردترین قابلیت‌های نرم افزار دوربین مدار بسته عبارتند از:

مشاهده زنده: این قابلیت به کاربران این امکان را می‌دهد تا تصاویر زنده از دوربین‌های مداربسته را به صورت لحظه‌ای مشاهده کنند. این مشاهده زنده به نظرات به موقع و اقدامات فوری در مواجهه با وقایع و حوادث کمک می‌کند.

ضبط و بازیابی: این ویژگی کمک می‌کند تا تصاویر ضبط شده را مدیریت کرده و در صورت نیاز، آنها را بازیابی کنید. ضبط و ذخیره‌سازی تصاویر برای بررسی حوادث گذشته بسیار حائز اهمیت است.

پشتیبانی از چندین دستگاه: این امکان اهمیت زیادی در محیط‌هایی که نیاز به نظارت بر چند نقطه احساس می شود، دارد و مدیران امکان مشاهده و مدیریت همزمان چندین دوربین مداربسته را فراهم می‌کند.

انتقال تصاویر از راه دور: این قابلیت به کاربران این امکان را می‌دهد تا از راه دور از طریق اینترنت به تصاویر دوربین‌های مداربسته دسترسی پیدا کنند.

امکانات امنیتی: شامل امکاناتی مانند رمزنگاری داده‌ها، دسترسی محدود، و اعلان‌های امنیتی هستند که به افزایش امنیت و حفاظت اطلاعات کمک می‌کنند.

تشخیص حرکت: تشخیص حرکت به کاربران این امکان را می‌دهد تا در صورت تشخیص حرکت در تصویر، اعلان یا هشدارهای لازم را دریافت کنند.

گزارش‌گیری: تهیه گزارش از وقایع و فعالیت‌های ثبت شده توسط دوربین‌ها برای مدیران بسیار اهمیت دارد. این ویژگی به آنها این امکان را می‌دهد که به راحتی گزارش‌ها را مشاهده و تحلیل کنند.

سازگاری با دستگاه‌های مختلف: این قابلیت به کاربران این امکان را می‌دهد تا نرم افزار برای دوربین مدار بسته را بر روی هر دستگاهی (کامپیوتر، موبایل یا تبلت) نصب کنند.

بیشتر بخوانید: دستگاه دوربین مداربسته چیست و چه انواعی دارد؟ معرفی کامل دستگاه ضبط دوربین مدار بسته

دسته بندی کلی نرم افزار پخش دوربین مدار بسته

بسیاری از نرم افزار انتقال تصویر دوربین مدار بسته به صورت رایگان ارائه می‌شوند، اما نسخه‌های پولی (دارای لایسنس) نیز با ارائه ویژگی‌ها و امکانات بیشتر عرضه شده‌اند. بسته به نیازهای فرد یا سازمان می توان از یکی از دو نوع نرم‌افزار استفاده کرد. در ادامه هر یک از این دو دسته بندی بررسی شده‌اند.

نرم افزار مشاهده دوربین مداربسته پولی (دارای لایسنس) 

نرم افزار دوربین مدار بسته پولی یا دارای لایسنس براساس امکانات و ویژگی‌های ارائه شده رتبه‌بندی می‌شود و اغلب این نرم‌افزارها از برندهای مختلف دوربین مداربسته پشتیبانی می‌کنند. این نرم‌افزارهای دوربین مداربسته به دلیل برخورداری از امکانات بیشتر و به روز برای پروژه‌های تصویربرداری حرفه‌ای کاربرد دارد که از جمله معروف‌ترین نرم‌افزارهای پولی مشاهده تصویر دوربین مداربسته می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

Milestone XProtect: این نرم‌افزار معروف و پولی مدیریت تصاویر دوربین مداربسته قابلیت‌های پیشرفته‌ای از جمله مدیریت بزرگ‌ترین سیستم‌های مداربسته را فراهم می‌کند.

Genetec Security Center :Genetec Security نرم‌افزار یکپارچه‌ای است که مدیریت دوربین‌های مداربسته، کنترل دسترسی، و سایر امکانات امنیتی را در یک رابط کاربری ارائه می‌دهد.

نرم افزار دوربین مداربسته رایگان  

اغلب برندهای تولیدکننده دوربین مداربسته نرم افزار انتقال تصویر دوربین مدار بسته برای کامپیوتر یا موبایل را ارائه می‌دهند که اغلب از دوربین‌های مداربسته تولیدی خود، پشتیبانی می‌کند. از جمله نرم افزار دوربین مدار بسته رایگان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

ISpy : ISpy یک نرم‌افزار متن‌باز و رایگان است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا 7 دوربین مداربسته را به صورت رایگان مدیریت و مشاهده کنند.

Blue Iris : یک نرم‌افزار پرطرفدار است که نسخه رایگان آن به کاربران این امکان را می‌دهد تا 64 دوربین مداربسته را مدیریت کرده و تصاویر را مشاهده کنند.

انواع نرم افزارهای مشاهده دوربین مدار بسته کدام اند؟

یکی از ویژگی‌های بسیار مهم در سیستم‌های مداربسته، امکان نظارت از راه دور و برخورداری از برنامه مدیریت تصویر دوربین مدار بسته است. قابلیت مشاهده تصاویر، مدیریت و دسترسی به دوربین‌های مداربسته از هر مکانی برای همه کاربران جذاب و حیاتی است. این امکان، همچنین، نیاز به انتقال تصاویر به روی دستگاه‌های همراه را افزایش داده است و بسیاری از افراد به دنبال بهترین برنامه وصل شدن به دوربین مدار بسته بر روی موبایل خود می‌باشند. با استفاده از برنامه مدیریت تصویر دوربین مدار بسته و اتصال دوربین به گوشی، کاربران می‌توانند تصاویر دوربین‌های امنیتی خود را از طریق اینترنت در هر مکانی مشاهده کرده و کنترل کنند. در ادامه، به معرفی انواع نرم افزار مشاهده دوربین مداربسته پرداخته‌ایم.

نرم افزار اتصال دستگاه های dvr و nvr به دوربین مداربسته  

نرم‌افزارهای مختلفی برای اتصال دستگاه‌های DVR  و NVR  به دوربین‌های مداربسته و مشاهده تصاویر آنها از طریق موبایل، وجود دارند که نرم‌افزارهای هر برند و مدل دستگاه DVR و NVR ممکن است تفاوت‌هایی با هم داشته باشند.

نرم افزار مشاهده دوربین مدار بسته روی موبایل

نرم افزار انتقال تصویر دوربین مداربسته روی موبایل نیز به کاربران این امکان را می‌دهند تا تصاویر زنده یا ضبط شده از دوربین‌های مداربسته را از طریق تلفن‌همراه یا تبلت‌ مشاهده کنند. این نرم‌افزارها معمولاً به صورت رایگان یا با پولی ارائه می‌شوند و از انواع دستگاه‌ها و سیستم‌عامل‌های مختلف پشتیبانی می‌کنند.

بیشتر بخوانید: سرور دوربین مداربسته چیست؟ خرید و قیمت انواع سرور دوربین مداربسته

معرفی بهترین نرم‌افزار‌های نرم افزار اتصال DVR به دوربین مداربسته

بهترین نرم‌افزار انتقال تصویر دوربین مداربسته روی کامپیوتر معمولاً به توجه به نیازها، مدل DVRو تولیدکننده دوربین متفاوت است. اما در ادامه چند نمونه از نرم افزار دوربین مدار بسته برای کامپیوتر به منظور اتصال DVR به دوربین مداربسته معرفی شده‌اند که به عنوان نرم افزار پخش دوربین مدار بسته در کامپیوتر کاربرد دارند.

نرم‌افزار دوربین iSpay

نرم‌افزار دوربین iSpayیک برنامه رایگان با ویژگی ضبط ونظارت بر تصاویر دوربین‌های مداربسته است که از دستگاه‌های مختلفی از جمله دوربین‌های ip، دستگاه‌های ضبط تصویر dvr و nvr، گوشی‌های تلفن‌همراه پشتیبانی می‌کند. از جمله ویژگی‌های این نرم‌افزار می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مدیریت دوربین‌های مداربسته به تعداد نامحدود
 • ضبط تصاویر و صدا با تشخیص حرکت در تصویر
 • اتصال به شبکه
 • امکان پخش صدا از طریق شبکه
 • ضبط تصویر از صفحه نمایش یا دسکتاپ
 • رمزگذاری برای کاربران
 • آپلود تصاویر در فضای ابری یا یوتیوب
 • کنترل ptz در دوربین‌های ip
 • امکان زمان‌بندی برای تصویربرداری
 • ارسال هشدار از طریق پیام، ایمیل و …

نرم‌افزار دوربین مداربسته Blue Iris  

نرم‌افزار دوربین مداربسته Blue Iris  با پشتیبانی از دوربین‌های وب‌کم و تحت شبکه امکان ضبط تصاویر از 64 دوربین را روی کامپیوتر فراهم می‌کند. از ویژگی‌های این نرم‌افزار می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ضبط تصاویر با فرمت های mp4 ، avi و فرمت‌های سازگار با ویندوز
 • امکان پخش زنده
 • قابلیت تشخیص حرکت
 • ضبط ویدئو و ضبط صدا
 • امکان بزرگ‌نمایی
 • ارسال هشدار از طریق ایمیل
 • پشتیبانی همزمان از 64 دوربین

نرم افزار نظارت تصویر دوربین XMeye  

نرم‌افزار نظارت تصویر دوربین XMeye  برنامه‌ای مخصوص سیستم‌عامل‌های اندروید و ios  و نرم افزار دوربین مدار بسته xmeye برای کامپیوتر است که از طریق اتصال به دستگاه ضبط تصویر و دوربین مداربسته امکان مشاهده تصاویر از راه دور و از طریق اینترنت را می‌دهد. این نرم‌افزار شامل ویژگی‌های زیر است:

 • پخش تصاویر زنده دوربین مداربسته همراه با صدا
 • ذخیره تصاویر دوربین برای مشاهده در آینده
 • امکان ضبط تصاویر روی موبایل و پخش مجدد
 • امکان مکالمه از طریق دوربین‌های دارای اسپیکر
 • کنترل دوربین از راه دور

بیشتر بخوانید: لنز دوربین مدار بسته چیست؟ بررسی انواع لنز دوربین مداربسته و کاربردهای آن   

نرم افزار انتقال تصویر دوربین مداربسته ContaCam  

نرم‌افزار انتقال تصویر دوربین مداربسته ContaCam  یکی دیگر از نرم‌افزار ضبط تصویر است که برای نظارت بر محل کار یا خانه استفاده می‌شود و با کمک دوربین‌های متصل به آن می‌توان تصاویر را ضبط و مشاهده کرد. این نرم‌افزار دارای ویژگی‌های زیر است:

 • پشتیبانی از سیستم عامل ویندوز
 • طراحی و کاربری ساده
 • امکان به‌روز‌رسانی
 • قابلیت تشخیص حرکت
 • مشاهده فیلم‌های ضبط شده طی روز
 • نرم‌افزار کاملا رایگان

نرم افزار مدیریت تصویر Luxriot EVO  

نرم‌افزار مدیریت تصویر Luxriot EVO  با پشتیبانی از برندهای مختلف دوربین مداربسته،امکان پشتیبانی از 9 دوربین را به طور همزمان دارد. با استفاده از این نرم‌افزار امکان استفاده بهینه از حافظه و پهنای باند وجود دارد و از پهنای باند کم برای تصاویر کوچک تا پهنای باند زیاد برای حالت تمام صفحه استفاده می‌کند. این نرم‌افزار با طراحی مدرن و به روز کاربری آسانی دارد و به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است. ویژگی‌های این نرم افزار انتقال تصویر عبارتند از:

 • پشتیبانی از سیستم‌عامل ویندوز
 • نرم‌افزار کاملا رایگان
 • طراحی ساده، کاربری راحت
 • پشتیبانی از 5000 دوربین
 • نظارت و کنترل از راه دور

برنامه انتقال تصویر دوربین SGS HomeGuard  

برنامه انتقال تصویر دوربین SGS HomeGuard  یکی دیگر از برنامه‌های مشاهده تصاویر دوربین مداربسته است که تحت سیستم‌عامل ویندوز قابلیت استفاده در ادارات و مشاغل کوچک اداری را دارد. این نرم‌افزار نسخه اولیه رایگان را در اختیار کاربران قرار داده که با تشخیص حرکت، امکان نظارت از راه دور را فراهم کرده و به صورت دوره‌ای گزارش‌هایی را به کاربران می‌دهد. ویژگی‌های این نرم‌افزار عبارتند از:

 •  دارای نسخه رایگان و پولی
 • تشخیص حرکت
 • ضبط تصاویر و فیلم‌های فوری
 • قابلیت زمان‌بندی تصویربرداری
 • دسترسی به آرشیو برای گزارش‌دهی

برنامه مدیریت تصویر دوربین مداربسته WebcamXP

برنامه مدیریت تصویر دوربین مداربسته WebcamXPبه عنوان یکی از محبوب‌ترین نرم‌افزارهای ضبط تصویر دوربین مداربسته قابلیت نصب روی ویندوز و تلفن‌همراه را دارد. با اغلب برندهای دوربین مداربسته سازگاری دارد که امکان مشاهده تصاویر از طریق کامپیوتر یا تلفن‌همراه را فراهم کرده است. برای دسترسی به ویژگی‌های بیشتر می‌توانید نسخه پولی آن را تهیه کنید. این نرم‌افزار دارای ویژگی‌های زیر است:

 • سازگاری با سیستم‌عامل ویندوز و اندروید
 • دارای سه نسخه رایگان، پیشرفته و حرفه‌ای 
 • طراحی کاربرپسند و ساده
 • تشخیص حرکت و صدا

بیشتر بخوانید: بررسی قوانین نصب دوربین مداربسته؛ نکات قانونی نصب دوربین مدار بسته

معرفی بهترین نرم افزار دوربین مدار بسته اندروید android 

معرفی بهترین نرم‌افزارهای انتقال تصویر دوربین مداربسته روی موبایل اندروید با توجه به نیازها و ترجیحات کاربران متفاوت است. در ادامه به معرفی برخی از نرم افزار دوربین مدار بسته اندروید پرداخته‌ایم.

 نرم‌افزار XMeye

نرم‌افزار XMeye یکی از نرم‌افزارهای انتقال تصویر مخصوص موبایل است که برای مشاهده تصاویر دوربین‌های مداربسته hd و ip استفاده می‌شود. فضای ابری این نرم‌افزار کمک می‌کند تا تصاویر دوربین مداربسته را روی تلفن‌همراه مشاهده کنید. نرم افزارXMeye  از برندهای مختلف پشتیبانی می‌کند و با سیستم‌عامل اندروید و ios تلفن‌همراه سازگاری دارد که امکان کنترل دوربین‌های مداربسته گردان از نوع ptz را نیز فراهم کرده است.

نرم‌افزار Eye4

نرم‌افزار Eye4یکی دیگر از نرم‌افزارهای انتقال تصویر مخصوص تلفن‌همراه است که می‌توان از طریق اتصال اینترنتی تصاویر دوربین مداربسته را در گوشی مشاهده کرد و با پشتیبانی از فضای ابری ظرفیت ذخیره سازی تصاویر را نیز دارد.

نرم‌افزار EZVIZ

نرم‌افزار EZVIZمانند سایر نرم‌افزارهای انتقال تصاویر دوربین مداربسته از سیستم‌عامل‌های اندروید و ios پشتیبانی می‌کند و با اغلب برندهای دوربین مداربسته نیز سازگاری دارد. از امکانات ویژه این نرم‌افزار می‌توان به مشاهده تصاویر دوربین در تاریکی اشاره کرد.

نرم‌افزار iViewer – دوربین های مداربسته ویوتک

نرم‌افزار iViewer – دوربین‌های مداربسته ویوتک از محصولات شرکت ویوتک در زمینه انتقال تصاویر دوربین مداربسته است که امکان کنترل از راه دور و نظارت بر دوربین را فراهم کرده است. این نرم‌افزار امکان مشاهده تصاویر تا 1000 دوربین به صورت زنده را فراهم کرده است و با رابط کاربری و طراحی ساده و همچنین انتقال صدای دو طرفه بین کاربران محبوبیت زیادی دارد.  

نرم افزار icsee – دوربین های مداربسته وای فای

نرم‌افزار icsee از جمله نرم‌افزارهای مشاهده تصویر مخصوص دوربین مداربسته وای فای است که از سیستم‌های اندروید و ios پشتیبانی می‌کند. کاربری آسان نرم‌افزار icsee موجب شده که بتوان تصاویر دوربین‌ها را به صورت زنده مشاهده کرد و یا حتی تصاویر را ضبط و ذخیره کرد.  

نرم افزار uniarch life – دوربین های مداربسته یونی ارک

نرم‌افزار uniarch life محصول شرکت یونی ارک است که برای انتقال تصاویر دوربین مداربسته می‌توان نرم‌افزار را روی تلفن‌همراه نصب و از آن استفاده کرد. دوربین‌های مداربسته یونی ارک از معتبرترین کمپانی‌ها در حوزه تولید دوربین مداربسته به شمار می‌روند.

نرم افزار Guard Station – دوربین های مداربسته اکسوم

نرم‌افزار Guard Station برنامه انتقال تصویر مخصوص دوربین‌های مداربسته اکسوم است. اکسوم یکی از انواع دوربین‌های مداربسته ایرانی بشمار می‌رود که تمایز آن نسبت به سایر محصولات مشابه در وجود سرور آن در داخل ایران است. از ویژگی‌های نرم افزار انتقال تصویر ایرانی Guard Station می‌توان به مشاهده زنده تصاویر با پخش صدای دو طرفه، ضبط تصاویر براساس زمان‌بندی، امکان بازبینی تصاویر براساس زمان یا رویداد از روی کارت‌حافظه، کنترل ptz و ویدئو وال اشاره کرد.

برنامه iDMSS – دوربین های مداربسته داهوا

نرم‌افزار idmss برنامه مخصوص دوربین‌های مداربسته تولید شرکت داهوا است که در دو نسخه اندروید و ios منتشر شده است. این برنامه ضمن نظارت و کنترل دوربین‌های مداربسته برای درب های برقی و دزدگیرها نیز کاربرد دارد. از ویژگی‌های این نرم‌افزار می‌توان به پشتیبانی از انواع تلفن‌های همراه، کنترل دوربین‌های مداربسته‌دام، امکان عکس گرفتن از تصاویر زنده یا ضبط شده، بازبینی تصاویر ضبط شده و بازگردانی آنها اشاره کرد.

نرم افزار vms4500 – دوربین های مداربسته هایک ویژن

نرم‌افزار vms4500 دوربین‌های مداربسته هایک‌ویژن وظیفه انتقال تصویر در دوربین‌های مداربسته hd یاip  را دارد و مانند سایر نرم‌افزارهای مشابه از سیستم‌عامل‌های اندروید و iosپشتیبانی می‌کند. این نرم‌افزار علاوه بر مشاهده و نظارت از راه دور بر تصاویر دوربین مداربسته برای پخش زنده تصاویر dvr نیز کاربرد دارد. از ویژگی‌های نرم‌افزار vms4500 می‌توان به مدیریت تصاویر، کنترل ptz، بازیابی تصاویر ضبط شده اشاره کرد.

نرم افزار HiLookVision – دوربین های مداربسته های هایلوک ویژن

نرم‌افزار hilook vision یکی دیگر از برنامه‌های ویژه مشاهده تصاویر دوربین‌های مداربسته‌های هایلوک ویژن است که علاوه بر کنترل تصاویر دوربین، می‌توان از آن برای دستگاه های دیکودر و اینکودر استفاده کرد. از ویژگی‌های نرم‌افزار hilook vision می‌توان به امکان پخش زنده تصاویر دوربین روی تلفن‌همراه، بازبینی تصاویر ضبط شده و تهیه کپی‌پشتیبان از تصاویر دوربین مداربسته اشاره کرد.

بیشتر بخوانید: فناوری آنالیتیک دوربین مداربسته Video Analytics چیست؟

بهترین نرم‌افزار انتقال تصویر دوربین مداربسته روی موبایل ایفون iphone

برای انتقال تصویر دوربین مداربسته روی گوشی iPhone ، می‌توانید از نرم افزار مشاهده دوربین مدار بسته روی موبایل ios استفاده کنید که توانمندی‌ها و امکانات مختلفی دارند. در ادامه، به معرفی تعدادی از نرم‌افزارهای انتقال تصویر دوربین مداربسته مخصوص موبایل آیفون پرداخته‌ایم.

نرم افزار EZVIZ

نرم‌افزار EZVIZ از جمله نرم‌افزارهای انتقال تصویر دوربین مداربسته روی گوشی iphone است که امکان مدیریت تصاویر از مکانی را فراهم می‌کند. طراحی این نرم‌افزار به گونه ای است که از اغلب دوربین‌های مداربسته و دستگاه‌های ضبط تصویر پشتیبانی می‌کند. از ویژگی‌های شاخص این نرم‌افزار می‌توان به مشاهده تصاویر زنده، امکان تشخیص حرکت، مشاهده تصاویر در تاریکی مطلق و پخش صدای دو طرفه اشاره کرد.

نرم افزار Eye 4

نرم‌افزار Eye 4 یکی دیگر از نرم‌افزارهای مشاهده تصاویر دوربین مداربسته است که با اطمینان و امنیت بالا، عملکرد خوبی را برای مشاهده تصاویر زنده، تشخیص حرکت و گرفتن عکس از تصاویر فراهم می‌کند. این نرم‌افزار با فضای ابری امکان ذخیره‌سازی تصاویر ضبط شده را فراهم کرده و از سیستم‌های اندروید و ویندوز نیز پشتیبانی می‌کند.

نرم افزار Net cam Studio

نرم‌افزار  Net cam Studio یکی دیگر از نرم‌افزارهای انتقال تصویر است در دو نسخه رایگان و پولی عرضه شده است. در نسخه پولی این نرم‌افزار قابلیت اتصال 64 دوربین به برنامه فراهم شده است و هشدارهای لازم از طریق ایمیل برای کاربران ارسال می‌شود. این نرم‌افزار از برندهای مختلف دوربین مداربسته پشتیبانی می‌کند و با ارتباط با گوگل درایو و دراپ باکس، ذخیره‌سازی تصاویر را نیز فراهم کرده است.  

نرم‌افزار Security Eye

نرم‌افزار Security Eyeبرنامه با نسخه رایگان برای انتقال تصاویر دوربین مداربسته روی گوشی است که هشدارها را نیز می‌توان از طریق بلندگو دریافت کرد. یکی از مناسب‌ترین برنامه مشاهده تصاویر دوربین برای دوربین‌های مداربسته ip است که از نسخه ویندوز نیز پشتیبانی می‌کند.  رابط کاربری این نرم‌افزار بسیار ساده است و برای نصب و اجرای آن نیاز به 1 گیگابایت حافظه ram و 2 گیگابایت فضای hhd است.

نرم افزار ivms4500 – نرم افزار دوربین مداربسته هایک ویژن

نرم‌افزار ivms4500 برنامه‌ای جهت نظارت از راه دور دستگاه‌های dvr و nvr و دوربین مداربسته هایک ویژن است که از سیستم‌عامل‌های اندروید و ios پشتیبانی می‌کند، همچنین نسخه قابل نصب برای لپ‌تاپ نیز دارد که امکان مشاهده زنده تصاویر، بازیابی تصاویر آرشیوی ضبط شده، برش یا ذخیره تصاویر در گوشی را فراهم کرده است.

نرم‌افزار Hik Connect – برنامه دوربین‌های مداربسته هایک ویژن

نرم‌افزار hik connect یکی از نرم‌افزارهای جدید و به‌روز در زمینه انتقال تصویر دوربین مداربسته است که در دوربین‌های مداربسته هایک ویژن استفاده می‌شود. این نرم‌افزار به صورت زنده و با امکان بازپخش قابلیت مشاهده تصاویر را برای کاربران فراهم کرده است. همچنین از مزایای این نرم‌افزار ارسال پیام و نوتیفیکیشن روی تلفن‌همراه کاربران برای مواقع هشدار و به صدا درآمدن آلارم دوربین مداربسته است.

نرم‌افزار iDMSS – نرم افزار دوربین‌های مداربسته داهوا

نرم‌افزار iDMSSاز جمله برنامه‌های مدیریت و مشاهده تصاویر دوربین مداربسته در دوربین‌های مداربسته کمپانی داهوا است که با سیستم‌عامل‌های اندروید، ios، نرم افزار دوربین مدار بسته ویندوز و مکینتاش سازگاری دارد. این نرم‌افزار برای انواع دوربین‌های مداربسته، آیفون و دزدگیر کاربرد دارد. از ویژگی‌های این برنامه می‌توان به قابلیت مشاهده تصاویر به صورت زنده، بازیابی تصاویر و دریافت هشدار اشاره کرد.

نرم‌افزار Smart PSS – برنامه دوربین‌های مداربسته داهوا

نرم‌افزار Smart PSS – نرم افزار دوربین مدار بسته داهوا برای کامپیوتر است. این برنامه با نظارت دقیق تصاویر زنده دوربین مداربسته، تصاویر را روی هارد سیستم ذخیره می‌کند و نیاز به دستگاه ذخیره‌ساز نیز ندارد. از مزایای این نرم‌افزار امکان تعریف رمز برای سطح دسترسی کاربران است که از ورود افراد غیرمجاز به برنامه و تنظیمات آن جلوگیری می‌کند. این برنامه شامل مشاهده تصاویر به صورت زنده، انجام تنظیمات دوربین‌های موجود در شبکه یا جستجوی هوشمند است. نرم‌افزار smart pss به عنوان نرم افزار دوربین مدار بسته ویندوز می‌توان روی ویندوزهای xp، 7، 8، 10  نصب کرد و علاوه بر این امکان ذخیره‌سازی تصاویر 332 کانال مختلف از طریق pc-nvr فراهم شده است. همچنین می‌توان انواع دوربین‌های تحت شبکه و دستگاه ذخیره‌ساز را نیز از طریق ip/domain به آن اضافه کرد.

نرم‌افزار HiLookVision – برای دوربین‌های مداربسته هایلوک

نرم‌افزار HiLookVision برای استفاده بر روی دستگاه ذخیره‌ساز nvr و dvr، دوربین‌های مداربسته تحت شبکه طراحی شده است. نرم‌افزار مخصوص مشاهده تصاویر دوربین مداربسته hilook از طریق اینترنت بر روی تلفن‌همراه است که به کاربران امکان مشاهده تصاویر زنده و نظارت از راه دور را فراهم می‌کند. از طرفی امکان جستجو در آرشیو تصاویر ضبط شده برای بازبینی و بازیابی وجود دارد و می‌توان حالت تشخیص حرکت را فعال کرد تا در زمان مشاهده هر حرکتی روی موبایل هشدار مربوط به آن را دریافت کنید.

بیشتر بخوانید: آشنایی با علائم اختصاری روی انواع سیم و کابل / بررسی اصطلاحات سیم و کابل 

نرم‌افزار انتقال تصویر دوربین مداربسته اختصاصی هر برند

برخی از شرکت‌های تولید‌کننده دوربین‌های مداربسته نرم‌افزارهای اختصاصی برای اتصال و مدیریت دوربین‌های خود ارائه می‌دهند. این نرم‌افزارها به طور معمول با دستگاه‌های همان برند هماهنگ هستند و امکانات ویژه‌ای برای استفاده با دوربین‌های آنها دارند. در این بخش، نمونه‌هایی از نرم‌افزارهای اختصاصی برندهای معروف دوربین مداربسته معرفی شده است:

نرم افزار Smart PSS – نرم افزار انتقال تصویر دوربین مداربسته داهوا

Smart PSS یک نرم‌افزار مدیریت تصاویر دوربین‌های مداربسته محصول شرکت داهوا است. این نرم‌افزار به شما امکان مشاهده زنده تصاویر، ضبط تصاویر، و مدیریت دستگاه‌های داهوا را از راه دور از طریق اینترنت فراهم می‌کند. ویژگی‌های کلیدی نرم افزار Smart PSS عبارتند از:

 • مشاهده زنده: امکان مشاهده زنده تصاویر دوربین‌های مداربسته به صورت همزمان و از راه دور.
 • ضبط تصاویر: قابلیت مشاهده و بازبینی تصاویر ضبط شده در دستگاه‌های DVR یا NVR متصل به Smart PSS
 • کنترل PTZ (Pan-Tilt-Zoom): امکان کنترل دوربین‌های PTZ برای جلوگیری از مشاهده مناطق مختلف.
 • پشتیبانی از چندین دستگاه: قابلیت مدیریت و نظارت با یک رابط کاربری بر چندین دستگاه داهوا از راه دور.
 • ارسال هشدارها:  دریافت هشدارها و نظارت بر وقایع مختلفی که توسط دستگاه‌های مداربسته ثبت شده‌اند.

نرم افزار iDMSS – نرم افزار دوربین های مداربسته داهوا

iDMSS یک نرم افزار موبایل برای مشاهده تصاویر دوربین‌های مداربسته است که توسط شرکت داهوا عرضه  شده است. این نرم افزار برای دستگاه‌های iOS (مانند iPhone و iPad) در دسترس است و امکان مشاهده تصاویر زنده، بازپخش ضبط‌ها، و مدیریت دستگاه‌های مداربسته داهوا را از راه دور فراهم می‌کند. در ادامه، برخی ویژگی‌های کلیدی iDMSS برای دوربین‌های مداربسته داهوا اشاره شده است:

 • مشاهده زنده: امکان مشاهده زنده تصاویر دوربین‌های مداربسته داهوا به صورت همزمان از راه دور.
 • ضبط تصاویر: قابلیت بازپخش تصاویر ضبط شده در دستگاه DVR یا NVR متصل به iDMSS.
 • کنترل PTZ (Pan-Tilt-Zoom): امکان کنترل دوربین‌های PTZ برای جلوگیری از مشاهده مناطق مختلف.
 • تنظیمات هوشمند: تنظیمات هوشمند برای اطلاع از هشدارها و مدیریت آنها.
 • پشتیبانی از چندین دستگاه: امکان مدیریت و نظارت بر چندین دستگاه مداربسته داهوا از راه دور با استفاده از یک رابط کاربری.
 • هشدار: دریافت هشدارها و نظارت بر وقایع مختلفی که توسط دستگاه‌های مداربسته داهوا ثبت شده‌اند.

نرم افزار Reolink – نرم افزار انتقال و چرخش تصویر دوربین مدار بسته رئولینک

Reolink ارائه دهنده دوربین‌های مداربسته ریولینک است و همچنین یک نرم افزار به نام Reolink را برای مشاهده و مدیریت دوربین‌های مداربسته خود ارائه کرده است. این نرم افزار امکانات متنوعی را برای کنترل و نظارت بر دوربین‌های رئولیک ارائه می‌دهد. در ادامه به برخی از ویژگی‌های کلیدی این نرم‌افزار پرداخته‌ایم:

 • مشاهده زنده: امکان مشاهده تصاویر زنده از دوربین‌های مداربسته رئولینک به صورت همزمان از راه دور.
 • ضبط تصاویر: قابلیت بازپخش تصاویر ضبط شده در کارت حافظه دوربین یا NVR (DVR) متصل به نرم افزار.
 • کنترلPTZ : امکان کنترل دوربین‌های PTZ برای جلوگیری از مشاهده مناطق مختلف.
 • هشدارها:دریافت هشدارها و نظارت بر رویدادهای مختلف، مانند حرکت در تصاویر.
 • مدیریت چندین دستگاه: امکان مدیریت و نظارت بر چندین دوربین مداربسته رئولینک از راه دور توسط یک رابط کاربری.
 • پشتیبانی از انواع دستگاه‌ها: نرم افزار رئولینک بر روی دستگاه‌های iOS و اندروید قابل نصب و استفاده است.
 • اشتراک‌گذاری تصاویر: امکان اشتراک‌گذاری تصاویر گرفته شده از طریق ایمیل.
 • تنظیمات امنیتی: تنظیمات امنیتی برای حفاظت از دسترسی غیرمجاز به دوربین و تصاویر.

نرم افزار EZ VIEW – انتقال تصاویر دوربین های مداربسته یونی ویو

نرم‌افزار EZ VIEWبرنامه‌ای ساخته شده توسط شرکت یونی ویو است که برای استفاده در دوربین‌های مداربسته یونی ویو در دو نسخه مختلف به طور اختصاصی برای سیستم‌عامل‌های اندروید و ios طراحی شده است. این برنامه در جهت انتقال تصاویر دوربین مداربسته یونی ویو بر روی تلفن‌همراه و لپ‌تاپ استفاده می‌شود. طراحی ساده و کاربرپسند این برنامه موجب شده که بتوان دوربین‌های مداربسته متعددی را به نرم‌افزار اضافه کرد و برای مشاهده تصاویر دوربین‌ها روی تلفن‌همراه نیز تنها کافی است که qr کد روی دوربین برای برنامه اسکن شود. پس از اضافه کردن دوربین به برنامه می‌توان تصاویر ضبط شده و تصاویر زنده را مشاهده کرد. در ادامه به برخی از ویژگی‌های این نرم‌افزار پرداخته‌ایم:

 • امکان مدیریت تعداد 256 کانال از طریق نرم‌افزار
 • امکان تنظیم زوم، فوکوس و دستوردهی
 • افزودن دوربین مداربسته به برنامه از طریق فضای ابری یا p2p
 • جستجو در آرشیوهای ضبط شده براساس زمان
 • تعریف رمز عبور نرم‌افزار جهت جلوگیری از دسترسی غیرمجاز

نرم‌افزار انتقال تصویر ایرانی و خارجی

نرم‌افزار دوربین مداربسته هایک ویژن (Hikvision)

شرکت Hikvision برای دوربین های مداربسته‌ هایک ویژن، اپلیکیشن‌های متنوعی ارائه کرده است. این نرم‌افزارها معمولاً به کاربران این امکان را می‌دهند تا از راه دور و از طریق تلفن‌همراه یا تبلت به تصاویر و اطلاعات دوربین‌های مداربسته‌ی خود دسترسی داشته باشند. چند نمونه از این اپلیکیشن‌ها به شرح زیر هستند:

 • Hik-Connect:

نرم افزار HIK CONNECT انتقال تصاویر دوربین های مداربسته هایک ویژن امکانات متنوعی از جمله مشاهده زنده تصاویر، بازیابی ضبط‌ها، مدیریت گروهی دستگاه‌ها و غیره را فراهم می‌کند. همچنین از طریق این برنامه می‌توانید هشدارها را دریافت کنید.

 • iVMS-4500:

نرم افزار IVMS-4500 انتقال تصاویر دوربین های مداربسته هایک ویژن نیز امکانات مشابهی را ارائه می‌دهد، از جمله مشاهده تصاویر زنده، بازیابی ضبط‌ها، کنترل PTZ و مدیریت دستگاه‌های متعدد.

 • iVMS-4200 (برای کامپیوتر)

این نرم‌افزار برای افرادی که می‌خواهند از رایانه شخصی خود به عنوان یک مرکز مدیریت برای دوربین‌های مداربسته استفاده کنند توصیه می‌شود.

نرم افزار دوربین مداربسته هایلوک (HiLookVision)

هایلوک یک زیرمجموعه از شرکت هایک‌ویژن است و دوربین‌های مداربسته هایلوک نیز از تجهیزات این شرکت بهره می‌برند. برای مشاهده تصاویر و مدیریت دوربین‌های مداربسته هایلوک، می‌توانید از نرم افزار HiLookVision – برای دوربین های مداربسته هایلوک استفاده کنید. نرم افزار HiLookVision – برای دوربین های مداربسته هایلوک به شما این امکان را می‌دهد تا از راه دور به تصاویر و ویژگی‌های دوربین‌های مداربسته خود دسترسی داشته باشید. این نرم‌افزار به شما امکاناتی نظیر مشاهده تصاویر زنده، بازیابی ضبط‌ها، تنظیمات پیشرفته دستگاه و مدیریت گروهی دستگاه‌ها را فراهم می‌کند. برای دانلود و نصب نرم‌افزار HiLookVision، می‌توانید به سایت رسمی HiLook یا Hikvision مراجعه کرده و نسخه متناسب با سیستم‌عامل دستگاه خود (مثلاً اندروید یا iOS برای تلفن‌همراه، یا ویندوز برای کامپیوتر) را دانلود نمایید. پس از نصب، می‌توانید به راحتی از امکانات مدیریتی و مشاهده تصاویر دوربین‌های مداربسته هایلوک خود بهره‌مند شوید.

بیشتر بخوانید: لنز motorized دوربین مداربسته چیست؟ مزایا، معایب و کاربرد لنز موتورایز 

نرم افزار دوربین مداربسته اکسوم

شرکت دوربین‌های مداربسته اکسوم برای مشاهده تصاویر محصولات خود از نرم افزار GUARD STATION – نرم افزار انتقال تصاویر دوربین مداربسته اکسوم برای انتقال تصاویر روی موبایل و کامپیوتر استفاده می‌کند. این برنامه در دو نسخه اندروید و آیفون برای مدیرین تصاویر دوربین‌های مداربسته اکسوم از طریق موبایل استفاده می‌شود. نرم افزار GUARD STATION – نرم افزار انتقال تصاویر دوربین مداربسته اکسوم برای مشاهده تصاویر دوربین مداربسته اکسوم بر روی کامپیوتر و لپ‌تاپ کاربرد دارد و با نصب این برنامه می‌توان تصاویر دوربین‌ها را به صورت زنده مشاهده کرد یا تصاویر مورد نظر را از دوربین ضبط کرد و حتی آرشیوهای ضبط شده را بازبینی کرد.

نرم افزار دوربین مداربسته یونی آرک (uniarch)

نرم افزار UNIARCH – نرم افزار انتقال تصاویر دوربین های مداربسته یونی ارک جهت مدیریت تصاویر دوربین‌های مداربسته یونی آرک بر روی کامپیوتر کاربرد دارد. این نرم‌افزار در سه نسخه برای سیستم‌های ویندوز (32 و 64 بیتی) و مکینتاش عرضه شده است. همچنین نسخه موبایل آن نیز برای مشاهده تصاویر بر روی تلفن‌همراه ارائه شده است که با اتصال به دستگاه ضبط تصویر، تصاویر دوربین مداربسته را دریافت می‌کند. نرم افزار UNIARCH – نرم افزار انتقال تصاویر دوربین های مداربسته یونی ارک این امکان را به شما می‌دهد که از راه دور به تصاویر دوربین نظارت داشته و آنها را به اشتراک بگذارید. از ویژگی‌های نرم افزار UNIARCH – نرم افزار انتقال تصاویر دوربین های مداربسته یونی ارک می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مدیریت دستگاه از طریق آدرس ip، domain name و exddns و تنظیم به صورت گروهی بر روی کامپیوتر
 • پخش زنده تصاویر با قابلیت صدای دو طرفه
 • ضبط تصاویر به صورت محلی، با ارسال زنگ هشدار و امکان ضبط برنامه‌ریزی شده همراه با دانلود تصاویر ضبط شده
 • قابلیت جستجوی هوشمند تصاویر ضبط شده
 • کنترل دوربین‌های ptz
 • تعریف سطح دسترسی برای کاربران و مدیران
 • افزودن دوربین از طریق اسکن کد qr در نسخه موبایل نرم‌افزار
 • اشتراک‌گذاری یک دستگاه بین چند کاربر و استفاده همزمان از یک اکانت در نسخه موبایل نرم‌افزار

نرم افزار دوربین مدار بسته ویوتک (vivotek)

برای مدیریت دوربین‌های مداربسته ویوتک (VIVOTEK)، شرکت ویوتک نرم‌افزارهای مختلفی ارائه کرده است. یکی از نرم‌افزارهای معروف این شرکت برای این منظور نرم افزار IVIEWER انتقال تصاویر دوربین های مداربسته ویو تک است. این نرم‌افزار به شما این امکان را می‌دهد تا دوربین‌های مداربسته خود را مدیریت و نظارت کنید. با استفاده از نرم افزار IVIEWER انتقال تصاویر دوربین های مداربسته ویو تک، شما می‌توانید تصاویر زنده را مشاهده، ضبط‌ها را بازیابی کنید، تنظیمات دوربین‌ها را انجام دهید و از ویژگی‌های پیشرفته مدیریت تصاویر و اطلاعات امنیتی بهره‌مند شوید.

بیشتر بخوانید: تکنولوژی ANR در دوربین مداربسته چیست؟ تکنولوژی anr در دوربین‌های مداربسته 

دلایلی که باعث عدم انتقال تصویر دوربین مداربسته در موبایل می شود کدام اند؟

 • عدم انتقال تصویر دوربین مداربسته به موبایل ممکن است به دلایل مختلفی باشد. در ادامه به برخی از این دلایل اشاره شده است.
 • ضعیف بودن اتصال اینترنتی: اتصال اینترنت ضعیف یا ناپایدار می‌تواند باعث عدم انتقال تصویر شود. اطمینان حاصل کنید که اتصال اینترنت موبایل یا Wi-Fi شما به مراتب کافی و پایدار باشد.
 • تنظیمات شبکه: اگر دستگاه شما به دلیل تنظیمات یا محدودیت‌های اینترنتی، به اینترنت دسترسی نداشته باشد، انتقال تصویر ممکن است متوقف شود.
 • مشکلات فنی در دوربین مداربسته: اگر دوربین مداربسته دارای مشکلات فنی مانند قطع شدن برق یا مشکلات شبکه باشد، انتقال تصویر قطع خواهد شد.
 • نرم‌افزارهای مدیریتی: ممکن است نرم‌افزار مدیریت دوربین یا تنظیمات خاصی در دستگاه مداربسته شما مانع انتقال تصویر به موبایل شوند.
 • تنظیمات امنیتی: برخی تنظیمات امنیتی در دوربین مداربسته یا دستگاه مدیریتی از انتقال تصویر به دلیل محافظت از حریم خصوصی جلوگیری می‌کنند.

سوالات متداول پیرامون نرم افزار مدیریت تصویر دوربین مداربسته

پاسخگویی به سوالات متداول پیرامون نرم‌افزارهای مدیریت تصویر دوربین مداربسته می‌تواند بسیار مفید باشد. در ادامه، به برخی از این سوالات پرداخته شده است.

آیا می‌توان از طریق موبایل فیلم دوربین مدار بسته را پاک کرد؟    

اغلب نرم افزار انتقال تصویر دوربین مدار بسته از راه دور این امکان را فراهم می‌کنند که تا از طریق موبایل، لپ‌تاپ یا تبلت، تصاویر را مشاهده و ضبط‌های ذخیره‌شده را مدیریت کنید. اما برخی از اقدامات مثل حذف تصاویر، معمولاً به دلیل مسائل امنیتی، به صورت مستقیم از این اپلیکیشن‌ها امکان‌پذیر نمی‌باشد. عموماً، حذف فایل‌های ضبط شده بر روی دستگاه ذخیره‌سازی (مثل NVR یا DVR) انجام می‌شود و نه از راه دور یا از طریق نرم‌افزار مدیریت دوربین. در صورت نیاز به حذف تصاویر، بهتر است از نرم‌افزار مدیریت تصاویر دوربین مداربسته یا دستگاه ذخیره‌سازی مرکزی استفاده کنید.

آیا نرم‌افزارهای انتقال تصویر دوربین مداربسته برای همه سیستم‌عامل‌ها موجود هستند؟

بله، اغلب نرم‌افزارهای مدیریت تصویر دوربین مداربسته برای سیستم‌عامل‌های Windows، macOS و حتی برای سیستم‌عامل‌های موبایل (Android و iOS) موجود هستند.

آیا می‌توانم تعداد دوربین‌های مختلف را در یک نرم‌افزار مدیریت کنم؟

 بله، اکثر نرم‌افزارهای مدیریت تصاویر دوربین مداربسته امکان مدیریت تعداد زیادی از دوربین‌ها را فراهم می‌کنند. برخی از این نرم‌افزارها حتی امکان گروه‌بندی دستگاه‌ها و ایجاد نقش‌های کاربری مختلف را دارا هستند.

بیشتر بخوانید: معرفی انواع کارت شبکه سرور HP | بررسی مزایا و معایب کارت شبکه سرور اچ پی

جمع‌بندی

در این مقاله از وب سایت مکسا به طور مفصل در خصوص بهترین نرم افزار انتقال تصویر دوربین مدار بسته، ویژگی‌ها و مزایای هر یک صحبت کردیم. همانطور که پیش از این نیز اشاره شد،  نرم‌افزارهای مدیریت تصاویر دوربین مداربسته با ارائه امکانات زنده‌یابی، ضبط و بازیابی، پشتیبانی از چندین دستگاه، امنیت و سازگاری با دستگاه‌های مختلف، نقش اساسی در بهبود نظارت و امنیت فضاهای مختلف دارند. این نرم‌افزارها این امکانات را فراهم می‌کنند تا کاربران بتوانند به راحتی تصاویر دوربین‌های مداربسته را مدیریت و نظارت کنند، ضبط‌ها را بازیابی کنند و از امکانات امنیتی بهره‌مند شوند. از این رو، انتخاب نرم‌افزار مناسب و سازگاری با نیازهای خاص سیستم مداربسته، مهم و اساسی است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
خانه
فروشگاه