معرفی نرم‌افزار هوشمند نظارت تصویری Genetec

معرفی نرم‌افزار هوشمند نظارت تصویری Genetec
نرم‌افزار هوشمند نظارت تصویری Genetec یک ابزار قدرتمند و جامع برای مدیریت امنیت و نظارت در محیط‌های مختلف است. این نرم‌افزار با امکاناتی از قبیل قابلیت اتصال به دیگر سیستم‌ها، رابط کاربری کارآمد و قابلیت انطباق با نیازهای مختلف می‌تواند به بهبود امنیت و نظارت در سازمان‌ها و مراکز مختلف کمک کند. علی‌رغم معایبی چون هزینه بالا، پیچیدگی در استفاده از این نرم‌افزار و نیاز به زیرساخت سخت‌افزاری مناسب، همچنان این نرم‌افزار به دلیل قابلیت‌ها و امکانات منحصربه‌فردی که دارد به‌عنوان یکی از برترین نرم‌افزارهای نظارت تصویری در بازار شناخته و استفاده می‌شود.

راهنمای مطالعه

معرفی نرم افزار Genetec

شرکت GENETEC که از پیش‌گامان فعال در صنعت نرم‌افزارهای صنعتی مبتنی بر IP است که نرم‌افزارهای قدرتمندی در زمینه صنعت CCTV تولید کرده است. با استفاده از این نرم‌افزارها می‌توان مدیریت اطلاعات و تصاویر در شبکه‌های LAN را انجام داد و تا ۵۰۰۰۰ دوربین را به یک سیستم اضافه نمود.

شرکت جنتک با ایجاد سیستمی یکپارچه به نام Security Center با بهره‌گیری از جدیدترین فناوری‌های هوش مصنوعی و هوشمندسازی نیازها و فرایندهای گذشته، راهکارها و قابلیت‌های بی‌نظیری در زمینه امنیت و نظارت تصویری هوشمند، مدیریت کنترل دسترسی و راه‌حل‌های تشخیص پلاک خودرو ارائه داده است. این شرکت با همکاری نمایندگان خود در ۶ قاره و بیش از ۸۰ کشور، نقش مهمی در افزایش امنیت در صنایع کوچک و بزرگ ایفا می‌کند.

نرم‌افزار Genetec یک نرم‌افزار در بستر شبکه است که با نصب بر روی یک سرور پرقدرت قادر به نمایش زنده و تصاویر دوربین مداربسته است. مهم‌ترین محصول این شرکت که به نام Genetec Security Center شناخته می‌شود و از ۳ بخش Genetec Omnicast، Genetec Synergis و Genetec AutoVu تشکیل شده است. در ادامه مقاله به بررسی ویژگی‌ها، کاربردها، معایب و مزایای این نرم‌افزار کاربردی و لایسنس‌های آن می‌پردازیم.

بیشتر بخوانید: برترین نرم افزار نظارت تصویری VMS

معرفی نرم افزار Genetec

معرفی نرم افزار Genetec

ویژگی ها و قابلیت های نرم افزار Genetec

این نرم‌افزار می‌تواند مدیریت و نظارت بر محیط‌های بزرگ مانند شهرها، بیمارستان‌ها، مراکز امنیتی، سازمان‌ها، شرکت‌ها، مؤسسات مالی، بانک‌ها، فروشگاه‌های بزرگ و دانشگاه‌ها را بسیار آسان کند. ویژگی‌ها و قابلیت‌های این نرم‌افزار عبارت‌اند از: 

قابلیت Video Tracking : این قابلیت امکان ذخیره‌سازی اطلاعات در فضای از پیش تعیین شده می‌دهد تا بتوان بررسی‌های بیشتری روی آن انجام داد.

مدیریت متمرکز: با استفاده از این قابلیت امکان مدیریت تجهیزات نظارتی در مکان‌های مختلف جغرافیایی توسط یک پنل متمرکز امکان‌پذیر می‌شود.

قابلیت دسترسی از راه دور: توسط این قابلیت مدیران می‌توانند تصاویر تمامی مانیتورهای موجود در سازمان را از داخل پنل مدیریت کنند.

پشتیبانی از نقشه‌های آنلاین: این نرم‌افزار با پشتیبانی از نقشه‌هایی از قبیل Google Map دوربین‌های نصب شده در هر مکان را نمایش دهد تا مدیران بر سیستم‌های نظارتی خود نظارت داشته باشند.

پشتیبانی از Failover: با استفاده از این قابلیت می‌توان از قطعی سامانه‌های نظارتی جلوگیری نمود.

قابلیت Video Push: بر اساس این ویژگی می‌توان تصاویر نظارتی را به دستگاه‌های خارج شبکه مانند گوشی یا تبلت ارسال نمود.

Directory: دایرکتوری، مرجع اصلی امکانات نرم‌افزار، به‌عنوان هسته اصلی سیستم عمل می‌کند و برنامه‌های کلاینت از طریق آن به سیستم متصل می‌شوند. این سرور علاوه بر کنترل و ثبت تاریخچه تمام عملیاتی که در سیستم اتفاق می‌افتد، مسئول کنترل دسترسی کاربران به سیستم نیز است.

 برنامه‌های کلاینت به ۳ دسته زیر تقسیم می‌شوند:

 LiveViewer: این برنامه به‌عنوان مرکز کنترل سیستم عمل می‌کند و به کاربران اجازه مشاهده تصاویر با محدودیت دسترسی تعیین شده توسط مدیر سیستم را می‌دهد.

 Play Archive: این نرم‌افزار برای پخش تصاویر ضبط شده استفاده می‌شود. در این نرم‌افزار، امکان جستجوی کامل بر اساس آلارم‌ها، نشان‌های زمانی (Bookmark) و زمان و تاریخ خاص فراهم است.

 Tool Config: این نرم‌افزار برای مدیران سیستم Omnicast طراحی شده است که به آن‌ها اجازه می‌دهد تا تمامی تغییرات موردنیاز خود را از جمله اضافه‌کردن دوربین‌ها، کاربران و… انجام دهند.

Gateway : این جزء از سیستم به‌عنوان درگاه دایرکتوری عمل کرده و به برنامه‌های کلاینتی اجازه دسترسی به سرور دایرکتوری را می‌دهند.

Archiver: یکی از ویژگی‌های قدرتمند Genetec، آرشیور است که مسئول ارسال دستورات و کنترل به واحدهای ویدئویی، برای همه ی  اینکودرها یا دیکودرهاست. این قسمت از سیستم می‌تواند به‌صورت خودکار واحدهای ویدئویی را که به‌تازگی به سیستم اضافه شده‌اند، شناسایی و آن‌ها را در خود مدیریت کند.

Archiver Auxiliary: این آرشیور به‌عنوان تکمیلی برای سرورهای آرشیور سیستم عمل می‌کند، با این تفاوت که به هیچ پورت کشفی (Discovery) متصل نمی‌شود و در نتیجه می‌تواند هر جریان ویدئویی را که می‌خواهد بایگانی کند.

Server Federation: این امکان در سرور مانند یک پل عمل می‌کند که می‌تواند چندین سیستم Omnicast را به یکدیگر متصل کند. سیستمی که دوربین‌هایی از سرور دیگری می‌گیرد به System Host مشهور است.

Engin MetaData : این بخش از سیستم به‌عنوان یک رابط عمل می‌کند که ارتباطی بین Omnicast و برنامه‌های دیگر مانند نرم‌افزارهای تجزیه‌وتحلیل ویدئویی یا نرم‌افزارهای خوان پلاک LPR برقرار می‌کند.

Matrix Virtual: این بخش از سیستم، امکاناتی را که در سیستم‌های CCTV قبلی و سنتی داشتیم را بدون هیچ محدودیتی در ورودی و خروجی سیستم فراهم می‌کند. همچنین، این قسمت از سیستم مسئول اجرای ماکروها و توالی‌های دوربین‌ها و کنترل کیبورد دوربین‌ها را نیز بر عهده دارد.

WatchDog : این سرویس بر روی همه ی سرورهای امنیکست اجرا می‌شود و صحت عملکرد سرویس‌ها را کنترل می‌کند. همچنین، در صورت قطعی سیستم، این سرویس با استفاده از ایمیل یا ارسال Log به مدیران سیستم اطلاع می‌دهد و می‌تواند به‌صورت خودکار سرویس‌ها را دوباره فعال کند.

بیشتر بخوانید: فناوری آنالیتیک دوربین مداربسته Video Analytics چیست؟

ویژگی ها و قابلیت های نرم افزار Genetec

ویژگی ها و قابلیت های نرم افزار Genetec

لایسنس محصولات شرکت جنتک Genetec

مجموعه نرم‌افزاری Security Center محصول شرکت Genetec از شرکت لنون است و برای نظارت تصویری هوشمند به کار می‌رود. این مجموعه شامل سه دسته نرم‌افزار به شرح زیر است:

لایسنس نرم افزار جنتک Genetec Omnicast

نرم‌افزار Genetec Omnicast در بستر نرم‌افزاری Security Center تشکیل شده و به سازمان‌های گوناگون امکان دسترسی در سطوح مختلف را می‌دهد و با طیف گسترده‌ای از دوربین‌ها (تا ۵۰۰۰۰ دوربین در یک سیستم)، IP-Based، Encoders و تجهیزات جانبی یک سیستم نظارت تصویری سازگار است. نرم‌افزار Genetec دارای سیستم قوی پشتیبان است و امکان قطعی سیستم نظارت تصویری را به صفر می‌رساند. کنترل قطعی بدین صورت است که حتی اگر یکی از سرورها از کار بیفتد با استفاده از قابلیت Failover Archiver دوربین توسط سرور پشتیبان کنترل شده و تمامی تصاویر ضبط شده بی‌هیچ قطعی در سرور اصلی قابل‌استفاده هستند. این نرم‌افزار دارای معماری باز بوده و استفاده از هیچ سخت‌افزاری تحمیل نشده است. قابلیت‌های نرم‌افزار Genetec Omnicast عبارت‌اند از:

 معماری تحت IP: هر گونه تنظیمات و تغییرات در دوربین‌ها، مانیتورها و سایر اجزای سیستم از طریق شبکه قابل‌انجام است. همچنین، اجزای سروری این سیستم به‌صورت کلی دارای یک معماری غیرمتمرکز است به طوری که می‌توانند در هر نقطه‌ای از شبکه قرار داشته باشند. علاوه بر این، نرم‌افزار می‌تواند به‌صورت سیمی و یا بی‌سیم در شبکه‌ها کار کند.

 معماری باز: این قابلیت به سازمان‌ها اجازه می‌دهد که از هر نوع دوربینی که می‌خواهند استفاده کنند و تنها با استفاده از اینکودری که توسط این نرم‌افزار پشتیبانی می‌شود، تصویر این دوربین را مدیریت کنند. همچنین، امنیکست از کدک‌های زیادی پشتیبانی می‌کند که این امر باعث می‌شود تا سیستم بتواند سخت‌افزارهای متنوعی را پشتیبانی کند.

 مدیریت پهنای باند: این نرم‌افزار از پروتکل Multicasting برای مدیریت پهنای باند شبکه استفاده می‌کند. این فناوری به کاربران سیستم اجازه می‌دهد تا تنها با استفاده از پهنای باند یک Segment از شبکه، تصاویر را در هر نقطه‌ای که در شبکه باشند به‌صورت هم‌زمان مشاهده کنند. علاوه بر این، این قابلیت به مدیران سیستم اجازه می‌دهد تا پهنای باندی که هر واحد ویدئویی استفاده می‌کند را کنترل و محدود کنند.

 تصاویر دیجیتالی: امنیکست بدون محدودیت در تعداد دوربین‌های سیستم، می‌تواند کیفیت تصاویر تا ۶۰ فریم در ثانیه را مدیریت کند. این نرم‌افزار از فرمت ویدئوی استاندارد CIF برای نمایش و ذخیره تصاویر استفاده می‌کند که کیفیت مشابه تصاویر DVD را به کاربران ارائه می‌دهد. علاوه بر این، امنیکست از فرمت مگاپیکسل نیز پشتیبانی می‌کند و از روش‌های فشرده‌سازی تصاویر دیجیتال مانند MPEG-4، MPEG-2 و MJPEG پشتیبانی می‌کند. این نرم‌افزار قادر است از چندین استریم ویدئویی از یک دوربین IP یا Encoder نیز پشتیبانی کند و به کاربران این امکان را می‌دهد که برای مدیریت پهنای باند بدون مشکل در کیفیت تصاویر، دو فرمت باکیفیت متفاوت را انتخاب کنند؛ یکی باکیفیت بالا برای مشاهده در مرکز نظارت و دیگری باکیفیت کمتر برای ذخیره‌سازی. این امکان به کاربران می‌دهد؛ مثلاً برای مشاهده ۳۰ فریم در ثانیه را انتخاب کرده و برای ضبط تصاویر ۳ فریم در ثانیه را انتخاب کنند.

 مدیریت آرشیو تصاویر: در امنیکست، ما می‌توانیم هر PC را که می‌خواهیم برای ذخیره تصاویر انتخاب کنیم. اما برای سیستم‌های بزرگ، امنیکست قابلیت پشتیبانی از فناوری‌های ذخیره‌سازی مانند IDE، SCSI، RAID، SAN و NAS را دارد. همچنین، می‌توان برای رکورد تصاویر زمان‌بندی خاصی داشت، به این معنا که می‌توان به سیستم گفت در تاریخ و ساعت‌های خاص تصاویر را ذخیره کند.

 امنیکست از پایگاه‌داده رابطه‌ای Server SQL استفاده می‌کند که حتی می‌توان از نسخه Express آن نیز استفاده کرد. این پایگاه‌داده جهت ذخیره اطلاعات مربوط به تصاویر، آلارم‌ها، اطلاعات زمانی و ذخیره تصاویر و کلاً هر آنچه که سیستم در مورد آرشیو اطلاعات نیاز دارد مورداستفاده قرار می‌گیرد. اما معماری نرم‌افزار به نحوی بهینه‌سازی شده است که نیازی به پایگاه‌داده قوی مانند اوراکل ندارد. علاوه بر این، مدیریت ذخیره این نرم‌افزار قابلیت کنترل ظرفیت دیسک برای ذخیره تصاویر را دارد به این نحو که تصاویر جدید به‌جای تصاویر قدیمی قرار می‌گیرند. به‌علاوه، می‌توان دوربین‌های مختلف را به درایو کنترلرهای متفاوت داد و سیستم می‌تواند به‌صورت هم‌زمان بر روی دو درایو اطلاعاتش را ثبت کند.

بیشتر بخوانید: مزایای نرم افزار Avigilon

 دسترسی‌پذیری: امنیکست توجه بسیار زیادی به افزایش دسترس‌پذیری دارد. این نرم‌افزار با ارائه سرویس Failover که به‌عنوان پشتیبان سرویس‌ها عمل می‌کند، درصد توقف سیستم را به صفر می‌رساند. به‌این‌ترتیب، اگر سرویسی به دلیل مشکلات سخت‌افزاری یا نرم‌افزاری در دسترس نبود، سرویس دیگری در سرور مجزا به‌عنوان پشتیبان به کار خواهد افتاد و هیچ‌گونه اختلالی در سیستم به وجود نخواهد آمد. همچنین، با فراهم‌کردن سرویس Archiving Redundant، امنیکست قابلیت سرویس‌دهی بدون وقفه را برای آرشیو تصاویر فراهم می‌کند. این نرم‌افزار همچنین قابلیت Backup Regular را نیز دارد که به مدیران سیستم این امکان را می‌دهد تا تصاویر ویدئویی را بر روی Tape ذخیره کرده و به‌راحتی آن اطلاعات را بازیابی و مشاهده کنند.

 امکانات امنیتی: این نرم‌افزار دارای لایه‌های امنیتی خاصی است که از تقلب یا دسترسی غیرمجاز از سوی کاربران جلوگیری می‌کند. امنیکست تمامی مبادلات اطلاعات بین encoder و سرورهای سیستم را با استفاده از فناوری SSL bit 128 رمزگذاری می‌کند و از امضای دیجیتالی برای هر فریم تصویر استفاده می‌کند. این ویژگی به نحوی است که در صورت جابه‌جایی فریم‌ها قابل‌پیگیری باشد و هرگونه دست‌کاری در تصویر تشخیص داده شود. استفاده از این ویژگی به‌عنوان ابزار امنیتی برای موزه‌ها یا مراکز پلیس بسیار مفید است. همچنین، تمام کاربران باید از طریق مکانیزم ورود خاصی به سیستم ثبت ورود کرده و در صورت عدم مجاز بودن ورود آن‌ها به سیستم، جلوگیری می‌شود.

 مکانیزم وقایع: امنیکست دارای مکانیزمی است که به کاربران امکان کنترل واقعه‌ها و عکس‌العمل‌های لازم را می‌دهد. وقایع اصولاً وقایعی هستند که از طرف PTZ، Archiver، دوربین‌ها، کاربران و I/O اتفاق می‌افتد و امنیکست می‌تواند عمل‌های مربوط به آن وقایع داشته باشد، مانند توقف یا شروع ضبط تصاویر یا ارسال ایمیل به کاربر. علاوه بر مکانیزم وقایع، امنیکست دارای سیستم مدیریت آلارم‌ها نیز است. این فناوری برای مواقعی که نیاز به عکس‌العمل سریع از طرف کاربران است استفاده می‌شود و تصاویر مربوط به آلارم‌ها را به‌صورت بصری بر روی مانیتورها نمایش می‌دهد.

 تشخیص حرکت در تصویر: این ویژگی به آن “تشخیص حرکت” معروف است. نرم‌افزار Omnicast از این فناوری استفاده می‌کند و تصویر را به ۱۳۲۰ بلاک مجزا تقسیم می‌کند. سپس با استفاده از یک الگوریتم خاص، جابه‌جایی در این بلاک‌ها و درصد بلاک‌ها و موقعیت جابه‌جایی مدیریت می‌شود.

 Plug-inهای نرم‌افزاری: Omnicast امکان برقراری ارتباط مستقیم با چندین نرم‌افزار دیگر را از طریق Plug-inهای موجود در خود دارد. برای مثال، نرم‌افزارهای آنالیز ویدئویی مانند iOmniseint یا ObjectVideo می‌توانند به‌آسانی با این نرم‌افزار ارتباط برقرار کنند. همچنین، سیستم‌های کنترل دسترسی مانند Perfect Picture GE، OnGuard Lenel و Velocity Hirsh نیز می‌توانند به Omnicast متصل شده و کنترل کامل آن‌ها را از درون Omnicast انجام دهند. یکی از ویژگی‌های مهم در ارتباط با نرم‌افزارهای دیگر در Omnicast، قابلیت ارتباط با Wall Videoهایی مانند Barco است که این ارتباط به کنترل کامل دیوارهای ویدئویی امکان می‌دهد.

 ارزیابی محیط کاری کاربران: با استفاده از Viewer Live، کارکنان امنیتی قادر به دریافت تصاویر زنده، کنترل حرکات دوربین، دریافت اخطارها و آلارم‌های لحظه‌ای بر روی صفحه‌نمایش، ضبط و چاپ عکس‌های فوری گرفته شده از تصاویر ویدئویی، مشاهده بازپخش تصاویر گرفته شده و علامت‌گذاری برخی تصاویر خاص و استفاده از بسیاری دیگر از امکانات و قابلیت‌ها خواهند بود. ضمن آنکه نرم‌افزار Viewer Live قادر به تلفیق و یکپارچه‌سازی کلیه فراداده‌های دریافتی از سیستم‌های طرف‌های ثالث در قالب مجموعه‌ای از رخدادها و وقایعی است که می‌توانند باعث تولید اخطارها و آلارم‌های هشدار شوند. این نرم‌افزار هم بسیار قوی و هم بسیار واضح و ساده است. Viewer Live کلیه ابزارهای موردنیاز برای دستیابی به یک درک کامل و تمام‌عیار از وقایع و رخدادهای اتفاق افتاده در محدوده تحت کنترل و نیز اعمال تدابیر مدیریتی لازم با استفاده از واسط کاربری مطلوب و تصاویر لحظه‌ای و بلادرنگ را ارائه داده است. LV دارای قابلیت‌های مشاهده، شخصی‌سازی محیط مشاهده، کنترل دوربین‌ها و علامت‌گذاری وقایع مهم و مدیریت آلارم است.

 قابلیت‌های مشاهداتی: این قابلیت از قبیل مشاهده دوربین‌ها در قالب گروه‌بندی‌های منطقی، مشاهده منبع تصویر موردنظر بر روی مانیتور آنالوگ، مشاهده و کنترل دوربین‌ها و ترتیب آنها، مشاهده و کنترل نقشه‌ها، مشاهده و کنترل آلارم‌ها و مشاهده فراداده‌های مربوط به دوربین‌ها است.

 شخصی‌سازی محیط مشاهده: مانند جابه‌جایی و انتقال ساده و سریع میان ساختارهای مختلف صفحه‌نمایش کاربر، شخصی‌سازی ساختار صفحه‌نمایش کاربر، شخصی‌سازی نوارهای ابزار، ضبط و به‌کارگیری مجدد ساختار صفحه‌نمایش شخصی‌سازی‌شده، مشاهده تصاویر ویدئویی به‌صورت تمام صفحه (Screen Full)، شروع/ پایان یک گشت حفاظتی (Tour Guard) در سیستم و تنظیم نرم‌افزار کاربردی به‌عنوان یک wall video IP

 کنترل دوربین‌ها و علامت‌گذاری وقایع مهم: از جمله آن می‌توان به منع دسترسی به تصاویر برخی از دوربین‌ها برای گروه‌های خاصی از کاربران، استفاده از الگوها و پیش تنظیمات PTZ، تعریف پیش تنظیمات و الگوها برای نواحی خودکار، استفاده از زوم دیجیتال هنگامی‌که زوم اپتیکال امکان‌پذیر نباشد، ضبط دستی تصاویر، نگهداری یک کپی محلی از هرآنچه که بر روی صفحه مشاهده می‌شود، علامت‌گذاری تصاویر برای ارجاع راحت‌تر در آینده، اجرای مجدد اعمال فراموش شده و معوقه، چاپ یا ضبط آخرین فریم مشاهده شده و امکان استفاده از موس و صفحه‌کلید رایانه برای کار با نرم‌افزار (Key Short) اشاره کرد.

 مدیریت آلارم: این قابلیت به مواردی از قبیل ارسال فوری پیام هشدار، فعال و غیرفعال‌کردن امکان صدور آلارم برای tile ها، تولید آلارم‌های حساس به زمینه، مشاهده و کنترل آلارم‌ها، اعلام وصول ارسال مجدد و غیرفعال ساختن پیغام‌های آلارم، پیکربندی ارسال خودکار (forward auto) آلارم و مشاهده سوابق آلارم‌های اعلام شده قبلی اشاره کرد.

بیشتر بخوانید: نرم افزار SAP و انواع کاربردهای نرم افزار سپ در مشاغل مختلف

لایسنس نرم افزار جنتک Genetec Omnicast

لایسنس نرم افزار جنتک Genetec Omnicast

لایسنس نرم افزار جنتک Genetec Synergis

این نرم‌افزار مبتنی بر IP است و با استفاده از ویژگی‌های امنیتی بالا و پشتیبانی از تجهیزات موجب افزایش آمادگی در برابر تهدیدات و حملات احتمالی می‌شود. از جمله آن می‌توان به قابلیت کنترل ورود و خروج افراد و ثبت آنها در سیستم اشاره نمود.

لایسنس نرم افزار جنتک Genetec AutoVu

نرم‌افزار Genetec AutoVu که جز ۲ نرم‌افزار VMS برتر دنیا شناخته شده و از پرفروش‌ترین VMS در سال ۲۰۱۱ آمریکا و از نرم‌افزارهای تشخیص پلاک است که از آن در سازمان‌هایی مانند شهرداری، پلیس و سازمان‌های مربوطه استفاده می‌گردد. این نرم‌افزار دارای قابلیت‌هایی از قبیل اعمال محدودیت‌های پارک، دنبال‌کردن وسیله موردنظر است. همچنین این نرم‌افزار قابلیت نصب بر روی سیستم‌های کامپیوتری و تلفن همراه‌ها را دارد.

مزایا و معایب نرم افزار Genetec

نرم‌افزار Genetec دارای معایب و مزایایی است که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

مزایای نرم افزار Genetec

  • مدیریت سریع و یکپارچه در مراکز مختلف با یک اینترفیس
  • نظارت تصویری اتوماتیک
  • امنیت بالا در تمامی ارتباطات و تصاویر
  • ارتباط با انواع دوربین‌های تحت شبکه به‌صورت آسان
  • مکانیزم‌های تشخیص و پیشگیری از حملات
  • قابلیت توسعه و افزایش قابلیت‌ها به‌صورت مدولار
  • ارائه خدمات پشتیبانی و مشاوره مداوم

معایب نرم افزار Genetec

  • هزینه‌های نصب و پیکربندی برای پروژه‌های بزرگ ممکن است بسیار بالا باشد.
  • پیچیدگی در نصب، پیکربندی و استفاده از سیستم ممکن است برخی کاربران را نگران کند.
  • نیاز به سرورهای قدرتمند و ذخیره‌سازی با ظرفیت بالا برای پردازش و ذخیره داده‌ها
  • نیاز به زیرساخت سخت‌افزاری مناسب برای اجرای سیستم و انطباق با نیازهای مختلف

دانلود نرم افزار Genetec

شما می‌توانید با دانلود و کرک نرم‌افزار Genetec از آن ها استفاده کنید. نمونه‌های از لینک دانلود به‌صورت زیر آورده شده است.

https://genetec-security-center.software.informer.com/

https://genetec-security-center.software.informer.com/5.2/

دانلود نرم افزار Genetec

دانلود نرم افزار Genetec

سوالات متداول

از کجا می توانم Genetec Security Center را دانلود کنم؟

بسته‌های Genetec Security Center فایل‌های فشرده هستند که می‌توانید از صفحه دانلود محصول GTAP در لینک زیر دانلود کنید.توجه داشته باشید، برای ورود به GTAP به یک نام کاربری و رمز عبور نیاز دارید.

https://portal.genetec.com/support/SystemManagement/DownloadSection/  

نرم افزار امنیتی Genetec چیست؟

Genetec Security Center یک پلتفرم نظارت تصویری یکپارچه مبتنی بر IP و یک راه‌حل بصری و مدولار جهت کنترل دسترسی، تشخیص خودکار پلاک خودرو، تشخیص ارتباطات است.

VMS Milestone یا Genetec کدام بهتر است؟

در مقایسه اخیر گارتنر داوران Milestone را %۸۵ و Genetec را ۷۵% توصیه کرده‌اند و این به دلیل سهولت استفاده از میلستون است.

نتیجه گیری

نرم‌افزار هوشمند نظارت تصویری Genetec یک ابزار قدرتمند و جامع برای مدیریت امنیت و نظارت در محیط‌های مختلف است. این نرم‌افزار با امکاناتی از قبیل قابلیت اتصال به دیگر سیستم‌ها، رابط کاربری کارآمد و قابلیت انطباق با نیازهای مختلف می‌تواند به بهبود امنیت و نظارت در سازمان‌ها و مراکز مختلف کمک کند. علی‌رغم معایبی چون هزینه بالا، پیچیدگی در استفاده از این نرم‌افزار و نیاز به زیرساخت سخت‌افزاری مناسب، همچنان این نرم‌افزار به دلیل قابلیت‌ها و امکانات منحصربه‌فردی که دارد به‌عنوان یکی از برترین نرم‌افزارهای نظارت تصویری در بازار شناخته و استفاده می‌شود.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
خانه
فروشگاه