50 برند معتبر دنیا در زمینه سیستم‌های امنیتی 

50 برند معتبر دنیا در زمینه سیستم‌های امنیتی 
حفظ امنیت خانه و محل کار یکی از دغدغه‌های بسیاری از افراد است. به همین دلیل امروزه تولید انواع سیستم‌های امنیتی توسط شرکت‌های مختلفی انجام می‌شود. در این مقاله 50 برند معتبری که به تولید تجهیزات امنیتی مشغول هستند را برای شما نام برده‌ایم.

راهنمای مطالعه

امنیت و ایمنی در هر جامعه‌ای از اهمیت فراوانی برخوردار است. دغدغه و ترس افراد جامعه نسبت به امنیت باعث شده امروزه سیستم‌های امنیتی و ایمنی زیادی تولید شود. دوربین‌های مداربسته، دروازه‌های ایمنی، سیستم‌های کنترل دسترسی، گرمایش انتشار خودکار، سامانه‌های تشخیص حرکت، درب‌های برقی، اعلان سرقت و اعلان حریق از انواع وسایل امنیتی محسوب می‌شوند‌. در این مقاله به بررسی 50 برند معتبر در زمینه سیستم‌های امنیتی پرداخته‌ایم. 

معرفی 50 برند معتبر دنیا در زمینه سیستم های امنیتی

منظور از سیستم های امنیتی، تجهیزات نظارتی است که به طور کلی بر عبور و مرور افراد، اشیاء و سایر موارد که نیاز به اعمال کنترل دارد اشاره می کند. اغلب این سیستم های امنیتی شامل دوربین های مداربسته، دستگاه های حضور و غیاب، گیت های کنترل نردد، دستگاه های ایکس ری و … می شود. در ادامه بزرگترین شرکت های دنیا که در زمینه تولید و توسعه سیستم های امنیتی فعالیت می کنند معرفی شده اند.

برند TVT yigital Technology

در سال 2004 شرکت TVT Digital Technology در شنزن چین فعالیت خود را آغاز کرد. کیفیت بالا و قیمت مناسب محصولات این شرکت باعث شده در بازار مشتریان زیادی داشته باشد. این کمپانی در زمینه تولید دوربین‌های مداربسته و دستگاه‌های ضبط تصاویر فعالیت می‌کند. این شرکت تولید‌کننده سیستم امنیتی و نظارتی با شرکت‌های مختلفی که در این زمینه فعالیت می‌کنند، رقابت شدیدی دارد. شرکت تی‌وی‌تی اولین شرکتی در کشور چین است که وارد تولید صنعت سیستم نظارتی و تصویری شده است و فعالیت بین‌المللی و برون مرزی داشته است و توانسته مطابق با تکنولوژی روز دنیا سیستم‌های حفاظتی و امنیتی زیادی را تولید کند.

برند Dnake  

در سال 2005 برند Dnake  به عنوان یک کسب‌وکار کوچک در زمینه تولید سیستم اینترکام (وسیله‌ای که به کمک آن می‌توانید نظاره‌گر اطراف خانه خود باشید و همیشه در خانه خود امنیت ایجاد کنید) کار خود را آغاز نمود و از همان ابتدای کار به یک برند بزرگ تبدیل شد. 

شرکت دیناک Dnake در صنعت اینترکام 18 سال تجربه دارد و از محصولات تولیدی آن می‌توان به اینترکام‌های مبتنی بر IP، اینترکام‌های 2 سیمه و زنگ درب بی‌سیم اشاره کرد. تمام محصولات این شرکت مطابق با تکنولوژی روز دنیا تولید شده‌اند. هر مدل اینترکام ساده، خانگی و تجاری پیچیده با برند Dnake وجود دارد‌.

دوربین مداربسته و امنیت برند Raysharp 

هر ساله مجله asmag از بهترین برندهای دوربین مداربسته و امنیت لیستی را با عنوان a&s Security 50 منتشر می‌کند. در این لیست بهترین برندهای دوربین‌های مداربسته و محصولات امنیتی بر اساس میزان فروش رتبه‌بندی می‌شوند.  یکی از 50 برند معتبر دنیا در زمینه سیستم های امنیتی در سال 2017 بعد از برند DSSL از روسیه برند Raysharp از چین رتبه دوم را در لیست پرفروش‌ترین دوربین‌های مداربسته و محصولات امنیتی داشته است. برند Raysharp ساخت کشور چین است‌.  در لیست a&s Security 50 تنها برند تولید‌کننده دوربین مداربسته برند Raysharp است که رشد  50 درصدی داشته است و توانسته فروش خوبی را کسب کند.

شرکت تولید دوربین مداربسته برند ایدیس IDIS

برند ایدیس IDISدر کره جنوبی در سال 1997 فعالیت خود را آغاز کرد. این نوع برند شرقی در صنعت امنیت نظارت تصویری یک برند پیشرو است و در زمینه تبدیل از سیستم آنالوگ به آی پی جزو پیشروان است.  برند IDIS بیش از 400 مدل دوربین مداربسته تولید می‌کند‌. تجهیزات HD_TVI، سوئیچ شبکه، مرکز کنترل، دوربین، نمایشگرهای غیر صنعتی، نمایشگرهای صنعتی و دیگر تجهیزات امنیتی از محصولات تولیدی برند IDIS ایدیس هستند. در این جا لازم است به این نکته اشاره کنیم که این شرکت تولیدی محصولات نظارت تصویری، 50 درصد از پرسنل و کارمندان آن در زمینه تحقیق و توسعه فعالیت می‌کنند‌. 

سیستم‌های ایمنی برند DYNACOLOR

شرکت DYNACOLOR در سال 1991 در کشور تایوان فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت در بین بهترین تولید‌کنندگان تجهیزات نظارت تصویری و دوربین‌های مداربسته قرار دارد و این به دلیل محصولات باکیفیت و قیمت مناسب آن‌ها است. 50 درصد کارکنان این شرکت در قسمت تحقیق و توسعه فعالیت می‌کنند‌. این شرکت موفق شده مدیریت کیفیت استاندارد ISO9001  را دریافت کند. از شرکای تجاری این شرکت، شرکت ترکیه‌ای GENET  است. در سال 2014 DYNACOLOR در لیست 50 برند برتر رتبه 31 را داشته است. دوربین تحت شبکه، دوربین مداربسته گردان، نرم‌افزارهای نظارتی، لوازم جانبی سیستم مداربسته و دستگاه‌های ذخیره‌سازی تصاویر دوربین مداربسته از محصولات تولیدی این شرکت محسوب می‌شوند‌. 

سیستم‌های امنیتی برند  CohuHD Costar

شرکت CohuHD Costar در سال 1949 میلادی در کالیفورنیا آمریکا فعالیت خود را آغاز کرد. باکیفیت بالایی این شرکت محصولات نظارتی تصویری را تولید می‌کند. به همین دلیل برای کارکردهای که حیاتی هستند، مورد استفاده قرار می‌گیرد. محصولات نظارتی این شرکت شامل محصولات آنالوگ و محصولات تحت شبکه هستند که با کیفیت عالی و دوام بالا تولید می‌شوند‌. از این رو در مکان‌های خاص و با حساسیت بالا استفاده می‌شوند. محصولات امنیتی این شرکت برای محیط‌های مه‌آلود، مرطوب و گرم مناسب هستند. دوربین‌های مداربسته باکس به شکل OEM در این شرکت هم تولید می‌شوند.

سیستم‌های امنیتی برند C-PRO ELECTRONICS

شرکت C-PRO ELECTRONICS در کره جنوبی در سال 1996 میلادی شروع به فعالیت کرد. محصولات امنیتی و نظارتی این شرکت در بین بهترین تولید‌کنندگان تجهیزات نظارتی دنیا قرار گرفته است و این به دلیل محصولات باکیفیتی است که تولید می‌کند‌. یکی از بخش‌های مهم این شرکت تیم تحقیق و توسعه قوی آن است. در سال 2012 میلادی شرکت سی پرو الکترونیک در کشور ویتنام دومین خط خود را راه‌اندازی کرد تا بتواند به مشتریان خدمات‌رسانی کند. این شرکت محصولات باکیفیتی را با استانداردهای مختلف بین‌اللملی تولید می‌کند.  در سال 2014 در لیست 50 برند برتر تجهیزات تصویری رتبه 46 را دارد. این شرکت از استاندارد ISO9001 برخوردار است.

سیستم امنیتی برند  Technologies Senstar 

شرکت Technologies Senstar یک شرکت اسرائیلی است. نام دیگر این برند ماگال ساخا اسرائیل است. هنگامی که گابریل فورتادو مدیر فروش این شرکت شد، توانست بازار اروپایی خود را گسترش دهد. گابریل فورتادو مدیر فروش منطقه‌ای ایتالیا، پرتغال و اسپانیا است. گابریل سمت‌های مختلفی را از سال 2۰۱۴ در این شرکت داشته است. انواع سیستم‌های امنیتی تصویر مانند دوربین‌های مداربسته آنالوگ و دوربین‌های مداربسته تحت شبکه توسط این شرکت تولید می‌شوند. مدیر فروش این شرکت (گابریل فورتادو) به زبان انگلیسی، اسپانیایی و پرتغالی مسلط است به همین دلیل توانسته در بازارهای اروپایی فروش خوبی را نصیب شرکت کند. 

سیستم‌های امنیتی برند HI SHARP ELECTRONICS

شرکت HI SHARP ELECTRONICS در کشور تایوان در سال 1987 فعالیت خود را آغاز کرد. در بین بهترین تولید‌کنندگان تجهیزات نظارتی تصویری و دوربین مداربسته قرار دارد؛ چون محصولات باکیفیت بالا را با قیمت مناسبی تولید می‌کند‌. در سال 2014 میلادی در لیست 50 برند برتر رتبه 49 را داشت. دوربین مداربسته مخصوص وسایل نقلیه، دوربین مداربسته تحت شبکه، دوربین مداربسته آنالوگ، تجهیزات ذخیره‌سازی تصاویر دوربین مداربسته مانند دستگاه NVR، HVRو دستگاه DVR از محصولات امنیتی هستند که توسط این شرکت تولید می‌شوند.  انواع استانداردهای بین المللی در تولیدات تجهیزات امنیتی این نوع برند استفاده شده است. 

سیستم‌های امنیتی برند ITX Security

شرکت ITX Security در کشور کره در سال 1998 میلادی فعالیت خود را آغاز کرد و رشد سریعی که داشته است، توانسته جزو بهترین تولید‌کنندگان تجهیزات امنیتی و حفاظتی باشد. در سال 2014 میلادی این شرکت در لیست 50 برند برتر توانست رتبه 28 را کسب کند. دوربین مداربسته تحت شبکه IP، تجهیزات ذخیره‌سازی تصاویر سیستم مداربسته، دوربین مداربسته AHD و  دوربین مداربسته HD-SDI از برخی محصولات امنیتی تولیدی این شرکت محسوب می‌شوند. استانداردهای مختلف کشوری و بین‌المللی در تولید تجهیزات امنیتی این برند استفاده شده‌اند. استاندارد ISO9001  و استاندارد ISO14001 از استانداردهای شرکت ITX Security هستند.

بیشتر بخوانید: انواع تجهیزات کنترل تردد و کاربرد آنها در مکان های مختلف

معرفی 50 برند معتبر دنیا در زمینه سیستم های امنیتی

معرفی 50 برند معتبر دنیا در زمینه سیستم های امنیتی

سیستم امنیتی Hitron systmes

این برند کره‌ای در زمینه تولید انواع تجهیزات امنیتی از سال 2015 فعالیت می‌کند. انواع دوربین‌های تحت شبکه، انواع دستگاه‌های ذخیره‌سازی تصاویر دوربین مداربسته و انواع دوربین‌های آنالوگ از محصولات امنیتی هستند که در شرکت Hitron systems تولید می‌شوند. تمام استانداردهای بین‌المللی در ساخت تجهیزات امنیتی این شرکت رعایت شده است. به همین دلیل محصولات امنیتی باکیفیت بالایی در این شرکت تولید شده است. به همین دلیل توانسته جزو بهترین برندهای تولیدکنندگان تجهیزات امنیتی باشد. هر نوع دوربین مداربسته‌ای را با مدل‌ مختلفی می‌توانید با برند Hitron  به راحتی بخرید. 

سیستم‌های امنیتی Avatar Group (perimeter Access control)

این برند تولید‌کننده سیستم نظارت تصویری انواع دوربین‌های مداربسته را باکیفیت بالایی مطابق با استانداردهای جهانی تولید می‌کند. به همین دلیل در بین بهترین برندهای سیستم‌های امنیتی تصویری قرار دارد. دوربین مداربسته‌ای perimeter protection از مزیت‌های مانند جلوگیری از ورود غیرمجاز به محیط‌های حساس، تشخیص زودهنگام تخلف و کاهش هشدارات غیرضروری برخوردار است. انواع دوربین‌های مداربسته با مدل مختلفی توسط شرکت  Avatar Group تولید می‌شود و شما می‌توانید مطابق با نیاز خود هر مدلی از دوربین‌های مداربسته و دستگاه‌های ذخیره‌سازی تصاویر دوربین مداربسته را بخرید.

برند Aiphone

شرکت Aiphone در شهر ناگویا ژاپن قرار دارد و به بیش از 60 کشور دنیا تجهیزات امنیتی را صادر می‌کند. یکی از دلایل موفقیت این شرکت برتری فنی و طراحی ساده در تولید تجهیزات امنیتی است. از تجهیزات ساده برای محصولات Aiphone  استفاده شده است‌‌. شرکت Aiphone S.A.S  مرکز فروش و توزیع تجهیزات امنیتی برند Aiphone  برای بازار اروپا است؛ ولی شرکت Aiphone مرکز فروش تجهیزات امنیتی برای بازار آمریکای شمالی است. انواع دوربین‌های مداربسته این برند ژاپنی جزو بهترین دوربین‌های مداربسته دنیا محسوب می‌شوند؛ چون مطابق با استانداردهای بین‌المللی تولید شده‌اند.

برند هانوا تکوین Hanwha Techwin

این برند کره‌ای انواع دوربین‌های امنیتی آنالوگ و تحت شبکه را تولید می‌کند. از راه‌حل‌های امنیتی شرکت Hanwha Techwin می‌توان به ابزارهای مدیریت ویدئو و فناوری فشرده‌سازی، شیوه‌های منحصر به فرد ذخیره‌سازی و دوربین‌های شبکه و آنالوگ اشاره کرد. تمام محصولات امنیتی که توسط این شرکت تولید شده‌اند، تمام استانداردهای بین‌المللی در آن‌ها رعایت شده است. به همین دلیل جزو برندهای معتبر تجهیزات امنیتی محسوب می‌شود و شما می‌توانید با خیال راحت هر مدلی از دوربین‌های مداربسته این برند را بخرید و امنیت لازم را در محیط موردنظر فراهم کنید.

سیستم‌های امنیتی برند Hikvision Digital

طبق گزارش مجله ASMAG در سال 2021 برند هایک ویژن در بین 10 برند برتر جهان در زمینه تولید دوربین‌های مداربسته است و در جهان از پرفروش‌ترین و بزرگترین برندها در زمینه فروش دوربین مداربسته است.  رزولوشن تصاویر دوربین بالا، قیمت مناسب، دوام بالای محصولات و تلفیق تکنولوژی با فناوری هوش مصنوعی باعث شده‌اند، دوربین‌های مداربسته برند هایک ویژن از بهترین برندها باشند. شرکت Hikvision Digital  در سال 2001 در چین فعالیت خود را آغاز کرد. در شهرهای مختلف ایران این نوع برند نمایندگی‌های زیادی دارد. 

سیستم‌های امنیتی Dahua Technology

در سال 2021 شرکت داهوا دومین برند برتر در زمینه تولید دوربین مداربسته بوده است و از سال 2014 توانسته در بین 10 برند برتر جهان رتبه خود را حفظ کند. در سال 2016 در بین 50 برند برتر دوربین مداربسته برند داهوا چهارمین برند محبوب دنیا است. در این جا لازم است به این نکته مهم اشاره کنیم که تکنولوژی HDCVI در سیستم‌های ضبط تصاویر و تجهیزات دوربین نظارتی یکی از فرمت‌های استاندارد است. کیفیت بالای تصاویر دوربین مداربسته برند داهوا باعث شده در بین مشتریان محبوبیت زیادی پیدا کند. شرکت Dahua Technology  در سال 2001 در چین تاسیس شد‌. 

برند ASSA ABLOY

در سال 2021 شرکت آسا آبلوی از بین 10 برند برتر دوربین مداربسته رتبه سوم را کسب کرده است. این شرکت در سال 1994 با دو شرک ABLOY  فنلاند و شرکت ASSA  سوئد ادغام و فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت در جهان بزرگترین تولید‌کننده سیستم‌های امنیتی هوشمند و قفل دیجیتال است و در سال 1994 در سوئد تاسیس شد. انواع قفل دیجیتال و سیستم‌های امنیتی هوشمند را در مدل مختلفی با برند ASSA ABLOY می‌توانید به راحتی بخرید. تمام استانداردهای بین‌المللی در ساخت محصولات امنیتی این برند رعایت شده است. 

بیشتر بخوانید: آشنایی با برند آسا آبلوی Assa Abloy؛ شرکت تولید تجهیزات امنیتی سوئدی

سیستم امنیتی برند Axis Communications

برند اکسیس Axis در سال 1984 در سوئد تاسیس شد. در زمینه تولید دوربین مداربسته این برند چهارمین برند برتر محسوب می‌شود. شرکت اکسیس زمینه اصلی فعالیت آن تولید دوربین‌های تحت شبکه است. در لیست 10 برند برتر دوربین مداربسته برند اکسیس رتبه 4 را دارد. این شرکت دوربین‌های مداربسته تحت شبکه را با کیفیت بسیار بالایی تولید می‌کند. از ویژگی‌های برجسته دوربین‌های مداربسته این نوع برند تکنولوژی انتقال صدای بسیار باکیفیت است. دوربین‌های مداربسته تحت شبکه برند اکسیس در مدل مختلفی تولید می‌شوند و شما می‌توانید، مطابق با نیاز خود هر مدلی که می‌خواهید را بخرید.

بیشتر بخوانید: دوربین مداربسته اکسیس Axis

سیستم‌های امنیتی برند UNIVIEW TECHNOLOGIES

این شرکت تولید کننده تجهیزات ایمنی و نظارتی در سال 2005 کار خود را در کشور چین آغاز کرد. شرکت یونی ویو جزو سه تولید‌کننده برتر چینی در زمینه سیستم‌های نظارت تصویری قرار دارد. شرکت UNIVIEW TECHNOLOGIES اولین شرکتی است که دوربین‌های تحت شبکه را تولید و روانه بازار کرد. انواع دستگاه Incoder، Decoder و انواع مدل‌های دستگاه NVR از دیگر محصولات تولیدی این شرکت هستند. برند UNIVIEW ششمین برند برتر در زمینه تولید دوربین مداربسته است. تمام استانداردهای بین‌اللملی در تولید تجهیزات امنیتی این شرکت رعایت شده است. به همین دلیل محصولات آن باکیفیت زیادی تولید شده است و توانسته مشتریان زیادی را به سوی خود جلب کند. 

سیستم‌های امنیتی Motorola Solutions

شرکت موتورولا در زمینه تولید دوربین مداربسته در جهان پنجمین برند برتر محسوب می‌شود‌. در زمینه ساخت زیرپردازنده، ساخت سخت‌افزار، تلفن همراه و دیگر وسایل ارتباطی این شرکت یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های آمریکایی چندملیتی است. این شرکت انواع دوربین‌های بی‌سیم و دوربین‌های تحت شبکه هم تولید می‌کند. نکته جالبی که در مورد این شرکت وجود دارد این است که تجهیزات رادیویی اکثر فضاپیماهای ناسا را این شرکت به مدت ده‌ها سال است که تولید می‌کند. این شرکت آمریکایی در سال 1928 در آمریکا تاسیس شد. شرکت موتورولا نماینده رسمی در ایران برای فروش محصولاتش ندارد و شما باید از طریق نمایندگی‌های آن از دیگر کشورها محصولات این برند را بخرید.  

سیستم‌های امنیتی برند TIANDY TECHNOLOGIES

در سال 2021 در بین 10 برند برتر دوربین مداربسته برند تیاندی در رتبه هفتم قرار دارد. شرکت TIANDY TECHNOLOGIES یک تیم تحقیق و توسعه 500 نفره دارد. به همین دلیل تمام نیازهای کاربر با سیستم‌های امنیتی بی‌جواب نخواهد ماند. این شرکت چینی در سال 2004 تاسیس شد. در سال 2015 برند تیاندی جزو اولین برندهایی بود که مفهوم starlight  را ارائه داد. پروژه‌های که توسط برند تیاندی انجام شد، می‌توان به جام جهانی برزیل و فرودگاه هیترو لندن اشاره کرد. این برند نمایندگی معتبر دارد و شما می‌توانید انواع تجهیزات امنیتی این برند را به راحتی بخرید. 

سیستم‌های امنیتی برند ALLEGION

شرکت آلیجن ALLEGION یک شرکت آمریکایی_ ایرلندی است که انواع سیستم‌های امنیتی را تولید و به 120 کشور جهان آن‌ها را عرضه می‌کند‌. این برند در بین برندهای برتر دوربین مداربسته در جهان هشتمین برند برتر محسوب می‌شود. این شرکت در ایران هیچ نمایندگی ندارد. شرکت آلیجن ALLEGION  در سال 1908 در آمریکایی شمالی فعالیت خود را آغاز کرد و انواع محصولات امنیتی را مطابق با استانداردهای جهانی تولید می‌کند. به همین دلیل محصولات تولید شده شرکت آلیجن کیفیت بالایی دارند. انواع سیستم‌های امنیتی با مدل‌های مختلفی توسط این شرکت تولید می‌شوند. 

معرفی 50 برند معتبر دنیا در زمینه سیستم های امنیتی

معرفی 50 برند معتبر دنیا در زمینه سیستم های امنیتی

تجهیزات امنیتی برند optex (security sensors)

اوپکس OPTEX  برندی ژاپنی است که در زمینه تولید تجهیزات امنیتی حفاظتی مداربسته فعالیت می‌کند. دوربین‌های آنالوگ، دوربین‌های تحت شبکه و تجهیزات جانبی برخی از محصولات تولیدی شرکت اوپکس OPTEX  هستند. این برند جزو برترین برندها محسوب می‌شود؛ چون در تولید محصولات آن‌ها تمام استانداردهای جهانی رعایت شده است. این برند ژاپنی همانند تمام برندهای تجهیزات امنیتی انواع محصولات امنیتی را در مدل مختلفی تولید می‌کند تا کاملا نیاز کاربران پاسخ داده شود و هیچ نیازی بدون پاسخ نماند. به همین دلیل در بین مشتریان جزو برندهای محبوب محسوب می‌شود که محصولات امنیتی باکیفیتی را تولید می‌کند.

تجهیزات امنیتی حفاظتی برند commax

شرکت کوماکس commax در سال 1968 میلادی در کره جنوبی فعالیت خود را آغاز کرد و در زمینه تجهیزات امنیتی و هوشمند سازی ساختمان فعالیت می‌کند. در ساخت محصولات این شرکت از استانداردهای بین‌المللی متفاوتی استفاده شده است. دوربین مداربسته IP، دوربین مداربسته HD_SDII، انواع مانیتور و پنل خانه هوشمند، دوربین مداربسته AHD، تجهیزات کنترل دسترسی، قفل دیجیتال، آیفون تصویری رنگی و چشمی دیجیتال از برخی محصولات تولیدی این شرکت محسوب می‌شوند. شرکت کوماکس commax از نمایشگاه‌های صنایع امنیتی مانند INTERSEC، EXPOSEC و IFSEC توانسته جوایز زیادی را کسب کند.

برند Napco security Technologies 

این شرکت آمریکایی در زمینه سیستم‌های نظارت تصویری، سیستم‌های حفاظتی و کنترل تردد فعالیت می‌کند و در بین 50 برند معتبر جهان رتبه 26 را دارد. این برند آمریکایی تمام استانداردهای بین‌المللی را در تولید تجهیزات امنیتی خود رعایت می‌کند. به همین دلیل توانسته مشتریان فراوانی را جلب کند. انواع تجهیزات امنیتی در مدل مختلفی توسط این شرکت آمریکایی تولید می‌شوند تا نیاز کاربران مختلف پاسخ داده شود و همه کاربران مطابق با نیاز خود بتوانند بهترین مدل دوربین مداربسته را انتخاب و بخرند. این برند آمریکایی در ایران نمایندگی ندارد و برای خرید محصولات آن باید به نمایندگی‌های که در دیگر کشورها هستند، مراجعه کنید. 

برند Mobotix

کمپانی موبوتیکس آلمان از سال 2000 میلادی در زمینه تولید دوربین‌های مستقل تحت شبکه کار خود را آغاز کرد. دوربین‌های تحت شبکه IP برند Mobotix  در برابر شرایط آب‌وهوایی مختلف مقاوم هستند و به نرم‌افزار و سخت‌افزار نیازی ندارند. هر یک از این دوربین‌ها برای سیستم‌های ذخیره‌سازی حرفه‌ای، اعمال اخطارها، تجزیه و تحلیل ویدئوها و تشخیص خودکار رویدادها به تنهایی یک کامپیوتر Web-based  با انواع حسگرها هستند. اگر به دنبال خرید بهترین دوربین تحت شبکه هستید که در برابر شرایط آب‌و‌هوایی مختلف مقاوم باشد. دوربین‌های مداربسته تحت شبکه برند Mobotix بهترین انتخاب برای شما محسوب می‌شوند. 

برند Tamron ( surveillance fa lenses) 

در سال 1950 در کشور ژاپن شرکت تمرون TAMRON  فعالیت خود را آغاز کرد.  این شرکت در سال 2014 رتبه 20 را در بین برندهای برتر تولید دوربین مداربسته و محصولات نظارتی کسب کرد. در جهان این شرکت از تولید‌کنندگان بزرگ لنز دوربین محسوب می‌شود. از محصولات این شرکت ژاپنی می‌توان به انواع لنز دوربین مداربسته ثابت، انواع لنز زوم دوربین مداربسته و انواع لنز وریفوکال دوربین مداربسته اشاره کرد. شرکت TAMRON  در کشورهای مختلفی نمایندگی دارد و مطابق با استانداردهای بین‌المللی انواع محصولات خود را تولید می‌کند. به همین دلیل جزو برندهای معتبر به حساب می‌آید. 

برند Kocom

این برند کره‌ای همانند برند کومکس با آیفون‌های باکیفیتی که دارد، شناخته می‌شود. برند کوکام Kocom کره‌ای دوربین‌های مداربسته هم تولید می‌کند که از دوربین‌های آن کمتر استفاده می‌شود. این شرکت در سال 1976 میلادی در کره تاسیس شد و در سیستم‌های الکترونیک به عنوان رهبر جهانی در حال رشد است. برای پایه‌ریزی خانه دیجیتال و هوشمند این شرکت محصولات الکترونیک بادوام و با تکنولوژی بالا را تولید می‌کند. آیفون‌های تصویری برند کره‌ای کوکام به دلیل کیفیت بالای تصویر از طول عمر بالایی برخوردار هستند. علاوه بر کیفیت آیفون‌های تصویری این نوع برند قیمت مناسبی دارند. 

معرفی برند سوپریما Suprem

دستگاه‌های بیومتریک یکی از مهمترین تجهیزاتی هستند که در سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ برای ثبت ساعت ورود و خروج پرسنل و برقراری امنیت استفاده می‌شوند. این دستگاه یکی از محصولات تولیدی شرکت سوپریما Suprem است. این برند در کشور کره جنوبی در سال 2000 تاسیس شد و در صنعت بیومتریک و امنیت یکی از پیشروان است؛ چون از ترکیب الگوریتم‌های اختصاصی و مهندسی پیچیده محصولات خود را توسعه داده است. جزو 50 شرکت برتر در زمینه تولید تجهیزات امنیتی محسوب می‌شود. شرکت Suprem در بیش از 140 کشور دنیا نمایندگی دارد. 

برند Nedap

در سال 1929شرکت هلندی ندپ Nedap تاسیس شد. این شرکت دانش‌محور در 7 دهه فعالیت خود محصولاتی را در زمینه حفاظت الکترونیک و سیستم‌ها در زمینه فناوری RFID فعالیت می‌کند. این شرکت هلندی تمام تلاش‌های خود را از تحقیق و توسعه گرفته تا خدمات پس از فروش به کار می‌گیرد تا بتواند نیازهای مشتریان را به بهترین نحوه تامین کند. تمام استانداردهای جهانی در ساخت محصولات این برند هلندی رعایت شده است. به همین دلیل محصولات تولید شده توسط این شرکت از کیفیت بالایی برخوردار هستند و توانسته‌اند، مشتریان زیادی را به سوی خود جلب کنند. 

برند Milestone systems

شرکت Milestone  در سال 1998در دانمارک تاسیس شد. از ویژگی‌های منحصر به فرد این شرکت پشتیبانی از بیش از 5619 مدل دوربین و انواع control Access، Encoder  و DVR ها است. شرکت مایلستون Milestone  بیش از 100 هزار نرم‌افزار در روزمه کاری خود دارد‌ و در سراسر جهان بیش از 8000 نماینده دارد. از طریق نرم‌افزارهای که این شرکت طراحی و تولید کرده به کاربر اجازه می‌دهد تا بتواند با BMS  ارتباط برقرار کند. Open platform یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد نرم‌افزار مایلستون است و بیشترین سازگاری را با نرم‌افزارهای third_party  دارد. شرکت Milestone در سال 2016 توانست عنوان بهترین نرم‌افزار سیستم‌های نظارتی را برای چندمین بار از آن خود کند. 

سیستم‌های امنیتی با برند KTeco

شرکت ZKTeco  در سال 2007 به طور رسمی در دونگوان چین تاسیس شد. این شرکت در زمینه مدیریت سیستم‌های کنترل تردد فعالیت می‌کند و هم اکنون در این زمینه دستگاه‌های مختلفی تولید کرده است. در سراسر جهان این شرکت معتبر 3500 کارمند دارد که مسئولیت تحقیق و توسعه شرکت بر عهده 1000 نفر است. دفتر مرکزی دونگوان تبدیل به پایگاه مدرن تولید شده است که به Xiamen متعلق است‌. تمام محصولات شرکت ZKTeco  مطابق با استانداردهای بین‌المللی تولید شده‌اند‌. به همین دلیل از کیفیت عالی برخوردار هستند و در زمینه تولید تجهیزات کنترل تردد جزو برندهای برتر محسوب می‌شود. 

معرفی 50 برند معتبر دنیا در زمینه سیستم های امنیتی

معرفی 50 برند معتبر دنیا در زمینه سیستم های امنیتی

 سیستم‌های امنیتی برند Intelbras

شرکت Intelbras برندی برزیلی است که در زمینه سیستم‌های حفاظتی و نظارتی تصویری انواع تجهیزات تصویری و امنیتی را تولید می‌کند. این برند برزیلی انواع دوربین‌های مداربسته آنالوگ و دوربین‌های مداربسته تحت شبکه را با مدل‌های متنوع و بالاترین کیفیت تولید و روانه بازارها کرده است. برای این که پاسخگویی نیاز کاربران باشد مدل‌های متنوع و زیادی دارد. همه استانداردهای جهانی در تولیدات محصولات امنیتی این شرکت رعایت شده است. به همین دلیل محصولات باکیفیت فراوانی تولید کرده و توانسته مشتریان زیادی را به سوی خود جلب کند.

دوربین‌های مداربسته برند INFINOVA

شرکت INFINOVA در سال 1993 میلادی در نیوجرسی آمریکا به ثبت رسید و در زمینه دوربین مداربسته از تولید‌کنندگان و پیشگامان برتر شناخته می‌شود. به اعتقاد این شرکت راحل‌های موفق زمانی حاصل می‌شوند که به درستی قسمت‌های مختلف کنار هم قرار بگیرند. در تولید دوربین مداربسته این قسمت‌ها همان نرم‌افزارها و سخت‌افزارها هستند که باید درست کنار هم قرار بگیرند. در سال 2014 میلادی این شرکت در بین 50 برند برتر در زمینه سیستم‌های امنیتی رتبه 18 را داشته است. انواع دوربین مداربسته تحت شبکه، انواع دوربین مداربسته آنالوگ، لوازم جانبی دوربین مداربسته، نرم‌افزارهای نظارتی، تجهیزات انتقال فیبر نوری و تجهیزات اتاق کنترل دوربین‌های مداربسته از انواع محصولات تولیدی شرکت اینفینوا INFINOVAمحسوب می‌شوند. 

برند CPPLUS

در بازار دوربین‌های مداربسته برند سی پی پلاس CPPLUS برند معتبر هندی است و این به دلیل ویژگی‌های پیشرفته و برجسته این نوع دوربین‌ها است. برندی سی پی پلاس از جدیدترین تکنولوژی در تولیدات محصولات خود استفاده کرده‌ است. کیفیت بالای دوربین‌های مداربسته برند CPPLUS باعث شده  عملکرد بالایی برای کاربری‌های مختلف داشته باشد. از دیگر مزیت‌های دوربین‌های مداربسته سی پی پلاس CPPLUS این است که ظاهری زیبا و انواع متنوعی دارند.  تمام دوربین‌ها و تجهیزات تولید شده برند سی پی پلاس از بهترین مواد اولیه تهیه شده‌اند و از نظر طراحی صنعتی بسیار قوی و حرفه‌ای هستند. 

دوربین‌های مداربسته ویوتک Vivotek

شرکت ویوتک Vivotek در سال 2000 در تایوان تاسیس شد. بیشتر دوربین‌های تولید شده این شرکت از نوع دوربین‌های تحت شبکه هستند. کیفیت مطلوب دوربین‌های برند ویوتک باعث شده از بهترین دوربین‌های مداربسته محسوب شوند. علاوه بر کیفیت بالا دوربین‌های مداربسته برند Vivotek گارانتی 2 تا 3 ساله دارند. این شرکت در کشورهای مختلف نمایندگی دارد که می‌توان به کشور دوبی، کالیفرنیا، مکزیک و هلند اشاره کرد. محصولات تولید شده این شرکت از استانداردهای iSO 14001، QC08000 TL 9000، ISO 9001و IECQبرخوردار هستند. بنابراین اگر به دنبال دوربین مداربسته با کیفیت عالی هستید، می‌توانید به سراغ دوربین‌های مداربسته برند ویوتک برVivotek بروید. 

دوربین‌های مداربسته برند webgate

شرکت webgate یک شرکت کره‌ای است که انواع دوربین‌های مداربسته آنالوگ و دوربین مداربسته تحت شبکه را با کیفیت قابل قبولی مطابق با استاندارد‌های جهانی تولید می‌کند. همانند تمام شرکت‌های تولید‌کننده دوربین‌های مداربسته برای این که پاسخگوی نیاز مشتریان باشد. انواع مدل‌های دوربین‌ مداربسته را تولید و روانه بازارها می‌کند. این نوع برند کره‌ای در کشورهای مختلفی نمایندگی دارد تا مشتریان سراسر کشور بتوانند با قیمت درب کارخانه تجهیزات امنیتی خود را تهیه کنند و امنیت را به خانه و محل کار خود تقدیم کنند. با توجه به نیاز خود شما می‌توانید هر مدلی از دوربین مداربسته که مدنظرتان است را بخرید.

سیستم‌های امنیتی Gallagher

این شرکت نیوزلندی انواع سیستم‌های امنیتی مانند دوربین مداربسته آنالوگ و دوربین مداربسته تحت شبکه را مطابق با پیشرفته‌ترین تکنولوژی روز دنیا تولید و روانه بازارهای سراسر جهان می‌کند. برند Gallagher  در مدل مختلفی انواع دوربین‌های مداربسته را تولید می‌کند تا کاربران مطابق با نیاز خود بتوانند هر مدلی از دوربین مداربسته را که دوست دارند را بخرند و امنیت و آرامش را در خانه و محل کار خود ایجاد کنند. همانند سایر شرکت‌های تولید‌کننده برای این که محصولات امنیتی خود را بتوانند به دست مشتریان سراسر کشور برساند در کشورهای مختلف نمایندگی دارد.

سیستم‌های امنیتی برند Jovision

برند Jovision  برندی چینی است که به تولید انواع تجهیزات امنیتی مشغول است. این شرکت چینی در سال 2022 در بین 50 برندی که به تولید محصولات امنیتی مشغول هستند از نظر میزان فروش رتبه 27 را دارد. تمام فناوری‌های جدید در ساخت محصولات ایمنی این شرکت رعایت شده است تا محصولات باکیفیت بالایی تولید و روانه بازارها شوند. شما می‌توانید هر مدلی از دوربین‌های مداربسته را که دوست دارید به راحتی تهیه کنید. این شرکت تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا بتواند تجهیزات امنیتی باکیفیتی را تولید و روانه بازارهای سراسر جهان کند. 

برند امنیتی BcDvideo

شرکت BcDvideo  در ایلات متحده آمریکا است. این برند آمریکایی در زمینه انواع تجهیزات امنیتی فعالیت می‌کند در سال 2022 در بین 50 برند تولید‌کننده محصولات امنیتی از نظر میزان فروش رتبه 29 را کسب کرده است. از نظر کیفیت محصولات امنیتی این برند آمریکایی بسیار بالا است. این شرکت آمریکایی در ایران نماینده فروش ندارد. همه تجهیزات امنیتی تولید شده در این شرکت مطابق با پیشرفته‌ترین و جدیدترین فناوری‌های روز دنیا بوده است. محصولات امنیتی برند BcDvideo در مدل مختلفی تولید می‌شوند. به همین دلیل مطابق با نیازهای مشتریان سراسر کشور هستند و باعث شده هیچ نیازی بدون پاسخ نماند.

برند امنیتی ldentiv

شرکت ldentiv یک برند آمریکایی است که تجهیزات امنیتی را باکیفیت فوق‌العاده بالایی تولید و روانه بازارها می‌کند. در سال 2022 در بین 50 برند تولید‌کننده محصولات ایمنی رتبه 30 را دارد. تمام تکنولوژی‌های روز دنیا در ساخت محصولات امنیتی این شرکت رعایت شده است به همین دلیل از نظر کیفیت در سطح بالایی قرار دارد. متنوع بودن مدل‌های مختلف دوربین‌های مداربسته و دیگر تجهیزات امنیتی برند ldentiv باعث شده فروش بالایی را این شرکت کسب کند و مشتریان می‌توانند مطابق با نیاز خود هر مدلی از محصولات ایمنی  که دوست دارند را به راحتی تهیه کنند.

برند امنیتی zenitel 

برند zenitel برندی نروژی است که در زمینه تجهیزات، طراحی و اجرای اینترکام پیشرفته صنعتی فعالیت می‌کند که محصولات امنیتی فوق‌العاده باکیفیتی را تولید و روانه بازارهای سراسر کشور می‌کند. در سال 2022 این شرکت نروژی در بین 50 برند تولید‌کننده تجهیزات امنیتی رتبه 31 را دارد. تمام محصولات ایمنی این برند نروژی مطابق با پیشرفته‌ترین استانداردهای بین‌المللی تولید شده است. به همین دلیل همیشه در بازار مشتریان فراوانی را به خود جلب کرده است و توانسته فروش خوبی را کسب کند. متنوع بودن مدل‌های اینترکام‌های پیشرفته صنعتی که توسط این شرکت تولید می‌شوند، یکی از مزیت‌های این شرکت تولید‌کننده محصولات امنیتی است. 

بیشتر بخوانید: معرفی انواع دستگاه حضور و غیاب ویردی (virdi)

معرفی 50 برند معتبر دنیا در زمینه سیستم های امنیتی

معرفی 50 برند معتبر دنیا در زمینه سیستم های امنیتی

برند امنیتی Foctek photonics

شرکت Foctek photonics یک شرکت چینی است که در زمینه دوربین‌های مداربسته فعالیت می‌کند. در سال 2022 این شرکت چینی در بین 50 برند برتر دوربین مداربسته رتبه 37 را دارد. انواع دوربین‌های مداربسته آنالوگ و تحت شبکه برند Foctek photonics در مدل‌های مختلفی تولید می‌شوند و شما می‌توانید، مطابق با نیاز خود هر مدلی از دوربین مداربسته که نیاز دارید را بخرید و امنیت و آرامش را در محیط داخل خانه و محل کار خود ایجاد کنید. همه فناورهای پیشرفته و جدیدی که در زمینه تجهیزات امنیتی وجود دارد. این شرکت چینی در تولید تجهیزات امنیتی خود به کار گرفته است. 

برند امنیتی Bluesky Technologies 

شرکت Bluesky Technologies یک شرکت چینی است که در زمینه تولید تجهیزات مداربسته امنیتی فعالیت می‌کند. برند Bluesky در سال 2022 در بین 50 برند برتر دنیا که در زمینه تولیدات تجهیزات امنیتی فعالیت می‌کنند، رتبه 38 را دارد. همه تکنولوژی‌های پیشرفته و روز دنیا در ساخت همه محصولات امنیتی این شرکت رعایت شده است. به همین دلیل محصولات بسیار باکیفیتی را تولید و روانه بازارها می‌کند. این برند چینی همانند دیگر برندهای چینی که به تولید تجهیزات امنیتی مشغول هستند مدل‌های مختلف محصولات امنیتی را تولید می‌کنند. به همین دلیل کاملا پاسخگوی نیاز مشتریان مختلف است.  

برند امنیتی  EVETAR

شرکت EVETAR یک شرکت چینی است که انواع دوربین‌های مداربسته را در مدل مختلفی تولید و روانه بازارها می‌کند. این برند چینی در سال 2022 در بین 50 برند برتر جهان رتبه 38 را کسب کرده‌ است. این شرکت چینی نمایندگی فروش در کشورهای مختلف دارد تا بتواند محصولات خود را به سراسر جهان عرضه کنند. مطابق با پیشرفته‌ترین و جدیدترین استانداردهای بین‌المللی محصولات امنیتی این شرکت تولید شده است‌. به همین دلیل از نظر کیفیت در سطح بالایی قرار دارد و توانسته فروش بالایی را کسب کند.

برند امنیتی Dongguan

شرکت Dongguan یک شرکت چینی است که در زمینه تولید انواع سیستم‌های امنیتی فعالیت می‌کند. این شرکت چینی در سال 2022 در بین 50 برند برتر دنیا رتبه 11 را دارد و توانسته مطابق با پیشرفته‌ترین فناوری‌های روز دنیا باکیفیت‌ترین تجهیزات امنیتی را تولید و روانه بازارهای جهانی کند. این شرکت چینی برای توزیع محصولات امنیتی خود در کشورهای مختلف نمایندگی فروش دارد تا بتواند فروش محصولات خود را به راحتی انجام دهد. سیستم‌های امنیتی برند Dongguan در مدل مختلفی تولید می‌شوند. به همین دلیل مطابق با نیاز کاربران است.

برند امنیتی synectics (system pivision)

شرکت  synectics (system pivision) یک شرکت آمریکایی است که در زمینه سیستم‌های امنیتی فعالیت می‌کند و مطابق با پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های دنیا محصولات خود را تولید می‌کند. این برند آمریکایی در سال 2022 در بین 50 برند برتر جهان رتبه 45 را کسب کرده‌ است. محصولات باکیفیت این برند آمریکایی باعث شده مشتریان آن افزایش پیدا کند. مدل‌های مختلف انواع سیستم‌های امنیتی در این شرکت تولید می‌شوند. به همین دلیل با نیازهای مختلف مشتریان کاملا هماهنگ است و هیچ نیازی از مشتری بدون پاسخ نخواهد ماند. 

برند امنیتی Geovision 

یکی از تولید‌کنندگان حرفه‌ای و قدرتمند سیستم‌های امنیتی در دنیا شرکت ژئوويژن GeoVisionاست. این شرکت در سال 2022 در بین 50 برند برتر دنیا که در زمینه سیستم‌های امنیتی فعالیت می‌کنند، رتبه 42 را داشته است. شرکت Geovision در کشور تایوان است که کارخانه آن 7500 مترمربع مساحت دارد. این شرکت در سال 1998 در زمینه تولید تجزیه و تحلیل تصویری Video Analytics و انواع محصولات نظارت متخصص شد. این شرکت تایوانی در کشورهای آمریکای شمالی و جنوبی، اروپا و آسیا دفاتر مرکزی دارد تا بتواند محصولات تولیدی خود را به کشورهای دیگر هم عرضه کند. 

برند امنیتی AIIegion

 برند AIIegion  یک برند آمریکایی است که در زمینه تولید سیستم‌های کنترل تردد فعالیت می‌کند. این برند آمریکایی در سال 2022 در بین 50 برند برتر در زمینه تولید سیستم‌های امنیتی رتبه 8 را دارد. این شرکت آمریکایی انواع تجهیزات امنیتی را مطابق با فناورهای پیشرفته نوین تولید کرده است. به همین دلیل تجهیزات کنترل تردد برند AIIegion بسیار باکیفیت هستند و توانسته‌اند، بازار فروش خوبی را کسب کنند. انواع مدل‌های سیستم کنترل تردد توسط این شرکت آمریکایی تولید می‌شوند تا مطابق با نیاز مشتریان مختلف باشد.

بیشتر بخوانید: بررسی تخصصی برترین دستگاه حضور و غیاب سوپریما + معرفی شرکت suprema

معرفی 50 برند معتبر دنیا در زمینه سیستم های امنیتی

معرفی 50 برند معتبر دنیا در زمینه سیستم های امنیتی

جمع‌بندی 

حفظ امنیت خانه و محل کار یکی از دغدغه‌های بسیاری از افراد است. به همین دلیل امروزه تولید انواع سیستم‌های امنیتی توسط شرکت‌های مختلفی انجام می‌شود. در این مقاله 50 برند معتبری که به تولید تجهیزات امنیتی مشغول هستند را برای شما نام برده‌ایم.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
خانه
فروشگاه