معرفی انواع دستگاه حضور و غیاب ویردی (virdi) جهت خرید

معرفی انواع دستگاه حضور و غیاب ویردی (virdi)
شرکت ویردی در زمینه تولید مجموعه‌ای از دستگاه‌های تشخیص چهره و اثر انگشت برای مدیریت حضور و غیاب در سازمان‌ها و شرکت‌ها فعالیت می‌کند. این دستگاه‌ها از تکنولوژی‌های مدرن برای افزایش دقت و امنیت در سیستم‌های مدیریت حضور و غیاب استفاده می‌کنند. ما نیز در این مقاله از وب‌سایت مکسا، تلاش کردیم ضمن معرفی برند ویردی، بهترین محصولات دستگاه حضور و غیاب این شرکت را بررسی و ارائه دهیم. تا ضمن شناخت از ویژگی‌های هر یک از این محصولات، بتوانید انتخابی مناسب برای خرید محصولات از نمایندگی ویردی داشته باشید.

راهنمای مطالعه

شرکت ویردی (virdi) از جمله شرکت‌های تولید‌کننده انواع اکسس کنترل ویردی است که فعالیت خود را از سال 2000 در زمینه تولید سیستم های حضور و غیاب آغاز کرده است و امروزه به عنوان یکی از معتبرترین برندها در دنیا شناخته می‌شود. شرکت ویردی یک شرکت کره ای است که محصولات تولیدی با کیفیت خود را به 120کشور عرضه می‌کند و به دلیل فناوری‌های به کار رفته در محصولات برند ویردی از جمله تشخیص زنده اثرانگشت، تشخیص‌چهره و … از جمله محبوب‌ترین برندهای دستگاه حضور و غیاب در دنیا به شمار می‌رود. شرکت Virdi (ویردی) یکی از شرکت‌های پیشرو در ارائه راه‌حل‌های پیشرفته برای مدیریت حضور و غیاب در سازمان‌ها و شرکت‌ها است. دستگاه حضور و غیاب virdiعمدتاً به کمک تکنولوژی‌های بیومتریک مانند تشخیص‌چهره و اثر‌انگشت، هویت افراد را شناسایی می‌کنند. این دستگاه‌ها به منظور افزایش دقت، امنیت و سرعت در فرآیند حضور و غیاب طراحی شده‌اند. همچنین، با در نظر گرفتن امکانات اضافی مانند اتصال به شبکه و نرم‌افزارهای مدیریتی، اطلاعات به طور آنلاین به سرورهای مرکزی ارسال می‌شود و گزارش‌های جامعی نیز در اختیار مدیران قرار می‌گیرد. از این رو در این مقاله از وب‌سایت کسرا، به معرفی انواع دستگاه حضور و غیاب ویردی (virdi)پرداخته‌ایم.

خرید دستگاه ویردی

معرفی شرکت ویردی

برند ویردی یکی از شرکت های فعال تجهیزات امنیتی و فناوری اطلاعات است که در زمینه توسعه و تولید دستگاه حضور غیاب ویردی با تکنولوژی‌های بیومتریک مانند تشخیص چهره و اثر انگشت فعالیت می‌کند. این شرکت در کره جنوبی  قرار دارد. محصولات برند ویردی شامل:

 • دستگاه تشخیص چهره: برند ویردی امکان تشخیص چهره را در دستگاه حضور غیاب virdiبه کار برده است و این تکنولوژی برای شناسایی دقیق و سریع افراد مورد استفاده قرار می‌گیرد.ت
 • دستگاه تشخیص اثر انگشت: از تکنولوژی تشخیص اثر انگشت برای افزایش امنیت و دقت در شناسایی افراد استفاده می‌شود.
 • دستگاه تشخیص کارت هوشمند: برخی از دستگاه‌های برند ویردی از کارت‌های هوشمند نیز پشتیبانی می‌کنند که این کارت‌ها به عنوان یک روش برای ورود و خروج افراد به کار می‌روند.
 • سایر محصولات و امکانات: برخی از دستگاه حضور غیاب virdiدارای ویژگی‌های اضافی مانند دوربین‌های با کیفیت بالا، نمایشگرهای لمسی، و قابلیت اتصال به سیستم‌های دیگر هستند.

برند ویردی با تجربه‌ای بیش از دو دهه در زمینه فناوری بیومتریک و حضور و غیاب، به عنوان یکی از پیشروهای این صنعت در کره جنوبی شناخته می‌شود.

بیشتر بخوانید: معرفی انواع دستگاه حضور و غیاب | لیست قیمت دستگاه کنترل تردد و ساعت زنی

معرفی شرکت ویردی

دستگاه حضور غیاب ویردی در چه انواعی ارائه می‌شود؟  

دستگاه انگشت زنی Virdi

دستگاه‌های حضور و غیاب با تکنولوژی انگشت‌زنی Virdi، معمولاً از تکنولوژی تشخیص اثر انگشت  برای شناسایی افراد استفاده می‌کنند. این دستگاه‌ها با ثبت اثر انگشت افراد به عنوان یک الگوی منحصر به فرد، امکان ثبت و حضور و غیاب دقیق را فراهم می‌کنند. ویژگی‌های دستگاه انگشت زنی virdiشامل موارد زیر می‌شود:

 • ثبت و شناسایی اثر انگشت: توانایی ثبت الگوی انگشت از افراد و استفاده از آن برای شناسایی و احراز هویت دقیق و سریع.
 • دقت بالا: دستگاه‌های برند ویردی معمولاً دارای دقت بالایی در تشخیص اثر انگشت هستند.
 • سرعت عمل: سرعت بالا در تشخیص و تطبیق اثر انگشت جهت افزایش کارایی و کاربرد آسان دستگاه انگشت زنی Virdiاهمیت زیادی دارد.
 • اتصال به شبکه و سایر دستگاه های نظارتی: امکان اتصال به شبکه و استفاده از نرم‌افزارهای مدیریت برای کنترل حضور و غیاب و مدیریت داده‌ها از جمله ویژگی های به کار رفته در  دستگاه انگشت زنی virdiاست.
 • پشتیبانی از ویژگی‌های امنیتی:این دستگاه اغلب با پشتیبانی از برخی امکانات امنیتی همچون رمزنگاری داده‌ها، حفاظت از اطلاعات حساس، و دسترسی محدود به افراد مجاز  امنیت داده‌های کاربران را تضمین می‌کند.
 • کارت‌خوان: برخی از دستگاه انگشت زنی virdiممکن است از کارت‌های هوشمند برای حضور و غیاب نیز پشتیبانی کنند.

دستگاه تشخیص چهره ویردی

دستگاه‌های تشخیص چهره شرکت ویردی، از تکنولوژی تشخیص چهره برای شناسایی افراد استفاده می‌کنند. این دستگاه‌ها تصویر چهره افراد را ثبت و تحلیل کرده و از آن برای احراز هویت و کنترل تردد استفاده می‌کنند. ویژگی‌های دستگاه‌های تشخیص چهره برند ویردی شامل موارد زیر می‌شود:

 • تشخیص چهره با دقت بالا: دستگاه‌های برند ویردی از الگوریتم‌های پیشرفته تشخیص چهره برای دقت بالا در شناسایی افراد استفاده می‌کنند.
 • سرعت تشخیص: سرعت بالا در تشخیص چهره به منظور افزایش کارایی و عدم نیاز به زمان زیاد برای اعتبارسنجی از دیگر ویژگی‌های دستگاه تشخیص چهره ویردی است.
 • اتصال به شبکه و سایر سیستم‌های امنیتی و نظارتی: امکان اتصال به شبکه و استفاده از نرم‌افزارهای مدیریت برای کنترل دسترسی و مدیریت داده‌ها.
 • حفاظت از اطلاعات کاربران:برخورداری از امکانات امنیتی برای حفاظت از داده‌ها و اطلاعات حساس کاربران با رمزنگاری داده‌های موجود در سیستم.
 • پشتیبانی از امکانات پیشرفته: برخورداری از امکانات پیشرفته‌تری مانند تشخیص حرکت، شناسایی افراد در شرایط نوری مختلف و …
 • جلوگیری از جعل چهره یا تقلب: استفاده از الگوریتم‌های تشخیص زنده چهره برای پیشگیری از هرگونه جعل چهره.

دستگاه کارت‌خوان ویردی

برخی از دستگاه‌های حضور و غیاب شرکت ویردی از تکنولوژی خواندن کارت‌های هوشمند جهت ثبت حضور و غیاب استفاده می‌کنند.

دستگاه کارت‌خوان و تشخیص انگشت ویردی

این دستگاه‌ها از ترکیب تکنولوژی‌های خواندن کارت و تشخیص اثر انگشت برای افزایش امنیت در ثبت حضور و غیاب استفاده می‌کنند.

دستگاه تشخیص چهره و اثر انگشت و کارت خوان ویردی

دستگاه‌های ترکیبی که از تمامی تکنولوژی‌های تشخیص چهره، اثر انگشت و خواندن کارت‌ها به صورت ترکیبی استفاده می‌کنند.

بیشتر بخوانید: بررسی انواع سنسور اثر انگشت و نحوه عملکرد حسگر اثر انگشت 

دستگاه حضور غیاب ویردی در چه انواعی ارائه می‌شود؟  

دستگاه حضور غیاب ویردی در چه انواعی ارائه می‌شود؟

ویژگی‌های اکسس کنترل ویردی چیست؟   

از جمله ویژگی‌های اکسس کنترل ویردی می‌توان به برخورداری محصولات این برند از فناوری‌های روز دنیا اشاره کرد. به طور مثال دستگاه حضور غیاب ویردی با استفاده از دوربین متحرک اقدام به تشخیص چهره افراد در زمان تردد از گیت می‌پردازند و سرعت بالای شناسایی و تطبیق اطلاعات کاربران یا داده‌های سیستم در کنار دقت بالای تشخیص موجب محبوبیت بیشتر محصولات برند ویردی شده است. از سوی دیگر محصولات این کمپانی با استفاده از الگوریتم تشخیص زنده چهره و سنسور اثرانگشت احتمال هرگونه تقلب را از بین برده است. به صورتی‌که که کاربران حتی با پوشیدن ماسک، عینک یا کلاه و … نیز چهره آنها به طور دقیق شناسایی می‌شود. همچنین در مدل‌های جدید این محصولات با تشخیص دما و حرارت بدن کاربران نیز احراز هویت دقیق صورت می‌گیرد و در مجموع این برند امنیت لازم برای دستگاه‌های کنترل دسترسی، حضور و غیاب و کنترل تردد را برای سازمان‌های مختلف فراهم کرده است. برای خرید محصولات برند ویردی در ایران می‌توانید با مراجعه به نمایندگی ویردی، ضمن کسب اطلاعات در خصوص کیفیت محصولات، خدمات پس از فروش و تضمین اصالت کالا بهترین محصول را خریداری کنید. در ادامه به معرفی نمایندگی برند ویردی در ایران پرداخته‌ایم:

 • ایران اکسس: فروشگاه ایران اکسس به عنوان نمایندگی ویردی فعالیت خود را از سال 1399 در زمینه عرضه دستگاه‌های حضور و غیاب و کنترل تردد آغاز کرده است.
 • مهرکیا: شرکت مهندسی مهرکیا با برند نرم‌افزاری ویسمن، از سال 1392 در زمینه تولید و عرضه سیستم‌های کنترل تردد، حضور و غیاب و … فعالیت می‌کند و با فروش محصولات ویردی به عنوان نمایندگی ویردی محصولات با کیفیتی را به بازار ارائه کرده است.
 • فروشگاه آنتون نتورک: این فروشگاه یکی دیگر از نمایندگی ویردی در ایران است که با هدف ارائه محصولات با کیفیت در زمینه تجهیزات الکترونیکی و شبکه از جمله سیستم‌های کنترل تردد فعالیت می کند.
 • طلوع ایده پردیس: این شرکت به عنوان برترین نمایندگی ویردی با بیش از 12 سابقه درخشان در زمینه ارائه برترین سیستم های کنترل تردد و حضور و غیاب با ارائه راه حل‌های کاربردی، متنوع و بروز در این راه پیشرو است و به فعالیت تخصصی در حوزه ارائه انواع سخت‌افزار و نرم‌افزار حضور و غیاب می‌پردازد.

بهترین دستگاه‌های حضور و غیاب virdi کدام‌اند؟ 

بهترین دستگاه کنترل تردد Virdiبرای هر سازمان با توجه به میزان نیازها و ویژگی‌های مورد نیاز انتخاب می‌شود و با توجه به تکنولوژی‌ها و ویژگی‌های پیشرفته مورد استفاده در این مدل‌ها متفاوت است. اما برخی از مدل‌ها و محصولات برند ویردی که معمولاً از آنها به‌عنوان دستگاه‌های با کیفیت و با ویژگی‌های برتر یاد می‌شود عبارتند از:

دستگاه حضور و غیاب ویردی  ubio-x-face-premium

ubio-x-face-premium از جمله دستگاه‌های حضور و غیاب، برند ویردی است که در اندازه باریک و جمع و جور طراحی شده است. این دستگاه دارای صفحه‌نمایش 8 اینچی LCD است و قابلیت تشخیص چهره را دارد. دستگاه حضور و غیاب ویردی ubio-x-face-premium با استفاده از آخرین الگوریتم تشخیص چهره در حین عبور کاربران از گیت اقدام به احراز هویت و تشخیص چهره می‌کند که تا فاصله 4 متر توانایی تشخیص چهره افراد را دارد. این دستگاه حضور و غیاب امکان تأیید هویت چند چهره به صورت همزمان با عبور کاربران از گیت را نیز فراهم کرده است. بعلاوه در کنار تشخیص چهره می‌توان از گزینه‌های احراز هویت دیگر از جمله تشخیص اثرانگشت یا خواندن Qr کد را نیز استفاده کرد. از طرفی با وجود کارت دسترسی موبایل و روش‌های مختلف شناسایی افراد، استفاده آسان و سطح امنیتی بالایی دارد. از مزایای دستگاه حضور و غیاب ویردی ubio-x-face-premium امکان تشخیص چهره به صورت زنده است که امکان هرگونه جعل را از بین برده و حتی در صورت داشتن ماسک نیز چهره افراد را شناسایی می‌کند. همچنین این دستگاه از طریق ادغام با ماژول حرارتی دمای بدن افراد را نیز اندازه‌گیری می‌کند و در صورت بالا بودن حرارات بدن از ثبت اطلاعات روی سرور خودداری می‌کند. همانطور که گفته شد این دستگاه در صورت استفاده از ماسک نیز، چهره افراد را تشخیص می‌دهد و برای شرایطی مانند شیوع کرونا در صورت عدم استفاده از ماسک یا استفاده نامناسب از ماسک، دسترسی به آن ممنوع می‌شود و دستگاه به کاربران هشدار می‌دهد که ماسک را درست بپوشند. همچنین از دیگر ویژگی‌های این دستگاه به پشتیبانی از سیستم‌عامل‌های اندروید 6 و بالاتر و  ios است که می توان از طریق تلفن‌همراه از آن استفاده کرد.

بیشتر بخوانید: انواع تجهیزات کنترل تردد و کاربرد آنها در مکان های مختلف

دستگاه حضور و غیاب ویردی  ubio-x-face-premium

دستگاه حضور و غیاب ویردی  ubio-x-face-premium

دستگاه حضور و غیاب ویردی ubio-x-face

دستگاه حضور و غیاب ویردی ubio-x-face یکی دیگر از محصولات برندVirdi  است که با استفاده از جدیدترین الگوریتم تشخیص چهره اقدام به احراز می‌کند. UBio-X Face با استفاده از الگوریتم یادگیری عمیق و تشخیص چهره از فاصله تا 3 متری و تعداد حداکثر 4 نفر را در حین تردد کاربران، به طور همزمان شناسایی می‌کند. یکی از ویژگی‌های این دستگاه حضور و غیاب تشخیص زنده چهره و کاهش احتمال جعل است که حتی کاربران با داشتن ماسک روی صورت نیز شناسایی می‌شوند. از طرفی با وجود ماژول حرارتی و دوربین حرارتی روی این دستگاه، قادر به تشخیص دمای بدن افراد است که به طور دقیق اطلاعات کاربران را شناسایی و تطبیق می‌دهد. همچنین این دستگاه زمانی‌که کاربران از ماسک استفاده نمی‌کنند به آنها هشدار می‌دهد که ماسک بزنند. استفاده از دستگاه حضور و غیاب ویردی ubio-x-face به صورت کاملا ایمن، آسان و راحت است و این دستگاه با بالاترین سطح امنیتی، اطلاعات بیومتریک کاربران را رمزگذاری و به سرور ارسال می‌کند. همچنین به کاربران امکان می‌دهد با گرفتن عکس با گوشی هوشمند و آپلود آن از راه دور در سرور ثبت نام کنند. از مزایای این دست می‌توان به احراز هویت و تشخیص چهره در محیط‌های کم نور یا تاریک از طریق فناوری تشخیص IR و نورهای کمکی آن اشاره کرد و با وجود رتبه‌بندی IP65، دستگاه حضور و غیاب ubio-x-face را می‌توان در فضاهای داخلی و خارجی نصب و استفاده کرد..

دستگاه حضور و غیاب ویردی ubio-x-face

دستگاه حضور و غیاب ویردی ubio-x-face

دستگاه حضور و غیاب ویردی ubio-x-iris

دستگاه حضور و غیاب ubio-x-iris یکی از دستگاه های کنترل دسترسی و حضور غیاب از برد Virdi است که از طریق تشخیص عنبیه تا فاصله 50 سانتی‌متری به شناسایی افراد می‌پردازد. این دستگاه احراز هویت دقیق از طریق عنبیه را حتی زمانی‌که کاربر عینک یا ماسک، لباس محافظ، نقاب و ….می‌پوشد، ارائه می‌دهد. علاوه بر این با تنظیم خودکار زاویه ارتفاع، دوربین با زاویه کج نیز عنبیه را به طور خودکار تشخیص می‌دهد. از ویژگی‌های این دستگاه حضور و غیاب می توان به امکان ادغام با سنسور حرارتی اشاره کرد که دمای بدن کاربر را اندازه‌گیری می‌کند و در صورت بالا بودن دمای بدن، از دسترسی کاربر به دستگاه یا ثبت اطلاعات روی سرور خودداری می‌کند. دستگاه حضور و غیاب ubio-x-iris  با استفاده از الگوریتم تشخیص عنبیه با کارایی بالا سریع‌ترین سرعت تطبیق را در 40000 الگوی عنبیه در عرض 1 ثانیه فراهم می‌کند. از طرفی روی این دستگاه حسگر اثر انگشت نیز تعبیه شده است که دارای گواهی FBI PIV و شناسه موبایل FAP 20 است و امکان شناسایی و ثبت 100000 اثر انگشت در هر ثانیه را دارد. به‌طور کلی می‌توان از این دستگاه حضور و غیاب در سازمان‌های مختلف از جمله ادارت دولتی، فرودگاه، بیمارستان و موارد دیگر استفاده کرد.

بیشتر بخوانید: بررسی تخصصی برترین دستگاه حضور و غیاب سوپریما + معرفی شرکت suprema

دستگاه حضور و غیاب ویردی ubio-x-iris

دستگاه حضور و غیاب ویردی ubio-x-iris

دستگاه حضور و غیاب ویردی ubio-x-pro-2

دستگاه حضور و غیاب ویردی ubio-x-pro-2 با استفاده از جدیدترین الگوریتم تشخیص چهره با روش Walk-through ، چهره‌ها را تا فاصله 3 متری تشخیص می دهد و در حین عبور کاربران از گیت احراز هویت آنها را انجام می‌دهد. این دستگاه با دوربین حرارتی ادغام شده که دمای بدن کاربر را اندازه‌گیری می‌کند  و در صورت بالا بودن دمای بدن، از دسترسی و ثبت اطلاعات کاربران روی سرور خودداری می‌شود. استفاده آسان این دستگاه حضور و غیاب موجب شده کاربران به راحتی و ازطریق تلفن‌همراه اطلاعات خود را در آن ثبت کنند و در اولین تردد شماره تلفن‌همراه خود را وارد می‌کنند و از آن پس مجوز ورود برای آنان صادر می‌شود. روش ثبت‌نام آسان در این دستگاه حضور و غیاب به شما این امکان را می‌دهد که کاربران را به سادگی با گرفتن عکس با تلفن‌همراه خود و آپلود آن در سرور ثبت نام کنید یا اگر از قبل عکسی از کارمندان خود دارید می‌توانید فقط با انتقال عکس‌ها به سرور خود، چهره آنها را ثبت کنید و هنگام احراز هویت، تصویر ثبت شده با تصویر جدید روی سرور تطبیق داده می‌شود تا دقت احراز هویت را افزایش دهد. دستگاه حضور و غیاب ویردی ubio-x-pro-2 با استفاده از فناوری تشخیص چهره جعلی و قابلیت تشخیص زنده چهره، احتمال هرگونه تقلب یا جعل را  از بین برده است و از تردد افراد غیرمجاز با استفاده از ماسک سه بعدی، عکس یا … جلوگیری می‌کند. این دستگاه با  سرعت تطبیق بالا توانایی ثبت و تشخیص 20000 چهره و تشخیص 200000 اثرانگشت را در هر ثانیه دارد و دوربین آن با وضوح بالا، عملکرد سریع و دقیقی برای تشخیص چهره افراد در نور زیاد تا 25000 لوکس ارائه می‌دهد.

دستگاه حضور و غیاب ویردی ubio-x-pro-2

دستگاه حضور و غیاب ویردی ubio-x-pro-2

دستگاه حضور و غیاب ویردی ubio-x-pro

دستگاه حضور و غیاب ویردی ubio-x-pro یکی از بهترین دستگاه‌های تشخیص چهره با عملکرد بالا است که از آخرین الگوریتم تشخیص زنده چهره برای تشخیص دقیق چهره‌ها در شرایط مختلف نور استفاده می‌کند. این دستگاه مجهز به دوربینی با کیفیت بالا برای ارائه سریع‌ترین سرعت تطبیق و دقت است که توانایی تشخیص 150000 چهره در هر ثانیه را دارد. این دستگاه به یک پردازنده قدرتمند چهار هسته‌ای 1.0 گیگاهرتزی مجهز است و با ظرفیت حافظه داخلی (Emmc 16GByte، DDR3  2GB حافظه ram) امکان ذخیره‌سازی حداکثر 100000 قالب، 10،000،000 گزارش رویداد و 20،000 گزارش تصویر از هر تردد را فراهم می‌کند. همچنین این دستگاه دارای صفحه‌نمایش لمسی LCD 5 اینچی با یک رابط‌گرافیکی تمیز، گسترده و آسان برای استفاده کاربران است. کارتخوان دستگاه نیز شامل کارت SC (13.56 مگاهرتز)، کارت RF (125KHz)، کارت PROX (125KHz) و کارت iClass (125 کیلوهرتز) است که امکان استفاده از آن در محیط‌های مختلفی از جمله فروشگاه‌ها، کارخانه‌های صنعتی، بانک‌ها، مراکز امنیتی و… را فراهم کرده است.

دستگاه حضور و غیاب ویردی ubio-x-pro

دستگاه حضور و غیاب ویردی ubio-x-pro

دستگاه حضور و غیاب ویردی ubio-x-pro-lite

دستگاه حضور و غیاب ویردی ubio-x-pro-lite با استفاده از الگوریتم تشخیص زنده چهره امکان شناسایی افراد در شرایطی نوری مختلف تا حداکثر روشنایی عملیاتی 30000 لوکس را فراهم کرده است. الگوریتم تشخیص چهره امکان شناسایی 35000 چهره را در 1 ثانیه دارد و این دستگاه مجهز به دوربین با کیفیت بالا  است که سرعت تطبیق بالا در کنار حفظ دقت را فراهم می‌کند. از سوی دیگر این دستگاه حضور و غیاب مجهز به یک پردازنده قدرتمند چهار‌هسته‌ای 1.0 گیگاهرتز و ظرفیت حافظه داخلی قابل قبولی است که امکان ذخیره‌سازی تا 500000 کاربر را فراهم می‌کند. همچنین 1000000 الگو، 10000000گزارش رویداد و 20000 گزارش تصویر از هر تراکنش را ثبت می‌کند. صفحه‌نمایش 5 اینچی LCD لمسی دستگاه حضور و غیاب ubio-x-pro-lite با یک رابط گرافیکی تمیز و گسترده استفاده از آن را برای کاربران آسان کرده است. از دیگر ویژگی‌های این دستگاه نیز می‌توان به پشتیبانی از اکثر انواع کارت‌های RFID با یک دستگاه واحد از جمله RF  125 کیلوهرتز، 13.56 هرتز SC، HID Prox و iClass HID اشاره کرد. در مجموع می‌توان دستگاه حضور و غیاب ویردی UBio-X Pro Lite در محیط‌های مختلفی مانند کارخانه تولیدی، بانک، مراکز امنیتی و … استفاده کرد.

بیشتر بخوانید: تکنولوژی فیس دیتکشن face detection یا تشخیص چهره چیست؟

دستگاه حضور و غیاب ویردی ubio-x-pro-lite

دستگاه حضور و غیاب ویردی ubio-x-pro-lite

دستگاه حضور و غیاب ویردی ubio-x-slim

دستگاه حضور و غیاب ubio-x-slim یکی دیگر از انواع محصولات برند ویردی است که پردازنده چهار هسته‌ای 1.4 گیگاهرتز با کارایی بالا و حافظه ذخیره‌سازی 2 گیگابایت رم و 8 گیگابایت حافظه فلش مجهز شده است. این دستگاه حضور و غیاب توانایی شناسایی هویت دقیق از طریق ثبت اثر انگشت و تشخیص چهره سریع را دارد که در کمتر از 1 ثانیه اطلاعات افراد را تطبیق و استخراج می‌کند و قابلیت تطبیق 200000 چهره در 1 ثانیه را دارد. همچنین امکان ثبت 500000 کاربر، 10000000 گزارش رویداد و 50000 گزارش تصویر را فراهم کرده است.

دستگاه حضور و غیاب ubio-x-slim از فناوری چندین کارت هوشمند از جمله PROXCARD 125 کیلوهرتز، ICLASSCARD 13.56 کیلوهرتز، SC CARD 13.56 کیلوهرتز و rfcard 125 کیلوهرتز پشتیبانی می‌کند. از دیگر ویژگی‌های این دستگاه می‌توان به فناوری  فناوری تشخیص اثر انگشت زنده (LFD) اشاره کرد که احتمال جعل اثرانگشت را از بین برده است.

دستگاه حضور و غیاب ویردی ubio-x-slim

دستگاه حضور و غیاب ویردی ubio-x-slim

دستگاه حضور و غیاب ویردی ac-2200

دستگاه حضور و غیاب ویردی ac-2200 یکی از ایده‌آل‌ترین انواع دستگاه‌های حضور وغیاب برای استفاده در مکان‌های رو باز است که با برخورداری از استاندارد IP65 دارای ویژگی ضد گرد و غبار و ضد  آب است که محفظه محکم آن نفوذ از رطوبت و گرد و غبار جلوگیری می‌کند و در شرایط نامساعد آب و هوایی نیز عملکرد بی‌عیب و نقصی دارد. این دستگاه حضوروغیاب از برند Virdi با استفاده از فناوری تشخیص زنده اثرانگشت توانایی شناسایی اثر انگشت جعلی ساخته شده از مواد مختلف از جمله ژلاتین، لاستیک، سیلیکون، کاغذ و … را دارد. همچنین با پشتیبانی از سیستم کارت تلفن‌همراه، می‌توان از  انواع خدمات کنترل دسترسی و مدیریتی از طریق تلفن همراه بهره‌مند شد. در نهایت دستگاه حضور و غیاب ویردی ac-2200 مجهز به یک دوربین با کیفیت بالا برای ذخیره تصاویر در حین تردد است.

بیشتر بخوانید: بررسی برترین دستگاه حضور و غیاب zkteco + معرفی شرکت ZK (زدکی)

دستگاه حضور و غیاب ویردی ac-2200

دستگاه حضور و غیاب ویردی ac-2200

دستگاه حضور و غیاب ویردی ac-5100

دستگاه حضور و غیاب ویردی ac-5100 یکی دیگر از انواع سیستم‌های حضورو غیاب و کنترل دسترسی است که مجهز به پردازنده قدرتمند و جدیدترین الگوریتم تشخیص اثر انگشت است. از سوی دیگر با صفحه نمایش LCD رنگی 2.8 اینچی خود، رابط کاربری گرافیکی گسترده و ساده‌ای را برای استفاده در اختیار کاربر قرار می‌دهد. این دستگاه عملکرد بالایی دارد و می‌تواند در هر ثانیه 1400000 تردد به سرعت تطبیق و ثبت کند و با کمک فناوری تشخیص زنده اثرانگشت، اثر انگشت جعلی ساخته شده از مواد مختلف از جمله ژلاتین، لاستیک، سیلیکون، کاغذ و … را تشخیص می‌دهد. دستگاه حضور و غیاب ویردی ac-5100 مجهز به یک دوربین با کیفیت بالا برای ذخیره اطلاعات مربوط به تصاویر کاربران پس از احراز هویت است و می‌تواند از طریق فناوری بلوتوث از کارت تلفن‌همراه استفاده کند.

بیشتر بخوانید: منظور از تخلیه اطلاعات دستگاه حضور و غیاب چیست؟ | روش های مختلف خروجی گرفتن از دستگاه حضور غیاب

دستگاه حضور و غیاب ویردی ac-5100

دستگاه حضور و غیاب ویردی ac-5100

دستگاه حضور و غیاب ویردی AC-7000

اولین دستگاه کنترل تردد با روش بیومتریک تشخیص چهره، مدل AC-7000 از برند معروف ویردی کره جنوبی است که قابلیت کنترل تردد با مکانیزم‌های اثر انگشت، کد و کارت را نیز دارد. امروزه با وجود روی کار آمدن دستگاه‌های تشخیص چهره جدیدتر، این مدل هنوز هم به دلیل کیفیت ساختاری و قابلیت‌های متنوع خود از بهترین تجهیزات حضور و غیاب محسوب می‌شود. این دستگاه به دو روش متفاوت، کنترل تردد را انجام می‌دهد که در روش مقایسه‌ای (1:1) توانایی ثبت 10000 چهره و 250000 اثر انگشت را دارد. در روش احراز هویت یا شناسایی (N:1) نیز 2000 چهره و 25000 اثر انگشت را ثبت می‌نماید. به طور کلی حافظه این دستگاه گنجایش ذخیره 10 میلیون تردد و 2000 عکس را دارد و قابلیت تشخیص تقلب دوربین آن نیز امکان تخلف و ایجاد اختلال در عملکرد دقیق دستگاه با روش‌های‌ جعلی را به حداقل می‌رساند. ضمنا می‌توان با اتصال دستگاه AC-7000 به سیستم‌های هشدار، درب‌های برقی، گیت‌های تردد، راهبندها و… سطح امنیتی را به میزان قابل ملاحظه‌ای ارتقا داد و سیستم حفاظتی یکپارچه‌ای ایجاد نمود.

دستگاه حضورغیاب AC-5000 PLUS

این محصول می‌تواند به صورت ترکیبی یا مجزا روش‌های احراز هویت با استفاده از کارت بدون تماس، رمز عبور و اثر انگشت را پشتیبانی نماید. صفحه نمایشگر 2.8in رنگی، تجربه کاربری عالی و امکان اجرای پلن‌های مدنظر با تاچ لمسی را برای کاربران فراهم می‌سازد. همچنین از سنسورهای ضد خش، ضد نور و تشخیص بافت زنده انگشت نیز برخوردار است‌ و قابلیت برنامه‌ریزی و زمان‌بندی مطابق با اهداف کاربردی مخاطب را هم دارد.
برای این مدل از دستگاه‌های کنترل تردد ویردی می‌توانید 20000 اثر انگشت را تعریف کنید و از حافظه ذخیره سازی آن برای ثبت 64000 رکورد بهره‌مند شوید و برای هر پرسنل نیز ده اثر انگشت را ثبت نمایید. این دستگاه دارای رله‌های ورودی و خروجی، اتصال شبکه، درگاه‌های RS485، Wiegand و LAN برای پوشش شبکه و انتقال داده‌ها است. وجود باطری جانبی نیز از دیگر آیتم‌های مفید برای حفظ عملکرد دستگاه در مواقع قطع برق است و علاوه بر این می‌توان این فناوری مدرن را به سایر تجهیزات کنترل دسترسی متصل نمود و از امکانات آن‌ها استفاده بیشتر و بهتری کرد.

دستگاه کنترل ورود خروج ویردی UBio-X Slim

یکی دیگر از تجهیزات کنترل تردد برند ویردی، مدل پیشرفته UBio-X Slim است که از روش‌های اثر انگشت، کارت و رمز برای احراز هویت افراد استفاده می‌کند و از صفحه نمایشگر رنگی تمام لمسی با سایز 5in برخوردار است. این دستگاه دارای سیستم عامل Linux، پردازنده‌های قوی، سنسورهای نوری ضد خش و حسگرهای شناسایی اثر انگشت واقعی است که کیفیت و سرعت بالای کنترل تردد را به وجود می‌آورند.
از این دستگاه برای ثبت 200000 اثرانگشت و 500000 کارت برای ذخیره 10 میلیون تردد و 50000عکس استفاده می‌شود و احراز هویت را در کمتر از 1s انجام می‌دهد. این مدل نیز امکان اتصال به گیت‌های تردد، سیستم‌های هشدار، درب‌های اتوماتیک و… را فراهم می‌سازد. از نظر فیزیکی نیز به گونه‌ای طراحی شده که علاوه بر زیبای ظاهری، دارای مقاومت در برابر شرایط جوی نامساعد برای نصب در محیط‌های داخلی و خارجی است.

دستگاه ثبت ورود و خروج AC-5000 PLUS IK

یکی دیگر از فناوری‌های مدرن در زمینه ثبت تردد، دستگاه AC-5000 PLUS IK با صفحه نمایشگر رنگی 2in و 15 کلید لمسی است که از روش‌های تشخیص اثر انگشت، کارت و کلمه عبور برای کنترل تردد کاربران بهره می‌گیرد. این مدل از قابلیت تشخیص تقلب، صفحه ضد خش، ضد گرد و غبار، امکان استفاده مستقل از شبکه و یا ثبت تردد آنلاین پرسنل برخوردار است.
از دیگر مشخصات فنی این دستگاه می‌توان به ظرفیت ذخیره 64000 تردد و با ثبت 20000 اثرانگشت در روش مقایسه‌‌ای و 15000 اثر انگشت در روش احراز هویت اشاره کرد. همچنین این مدل از پورت‌های ارتباطی Wiegand، LAN، RS485 و RS232 پشتیبانی می‌کند و به عنوان اکسس کنترل با سایر تجهیزات امنیتی ست می‌شود. از لحاظ ساختاری نیز کیفیت و مقاومت بالایی در برابر شرایط سخت محیطی دارد و در بازه دمایی -20 تا +60 درجه سلسیوس و حداکثر رطوبت محیطی 80% عملکرد ایمن و دقیق خود را حفظ می‌کند‌.

دستگاه اسکنر اثر انگشتی ویردی FOH02

از نمونه دستگاه‌های اثر انگشتی ویردی مدل FOH02 است که برای ثبت تردد با سنسورهای اثر انگشت نوری در محیط‌های کوچک بسیار کاربرد دارد. این دستگاه را می‌توان از طریق درگاه USB به سیستم مدنظر متصل نمود و به راحتی از قابلیت‌های آن در مدیریت تردد کاربران استفاده کرد. وجود سنسورهای ضد تقلب و ضد خش نیز امنیت و عملکرد این مدل را به میزان قابل ملاحظه‌ای ارتقا می‌دهند.
اگرچه این دستگاه فاقد دوربین و نمایشگر است، اما به سنسورها و پردازشگرهای قوی برای شناسایی اثر انگشت پرسنل در کمتر از یک ثانیه مجهز بوده و امکان ثبت 20 کاربر و ذخیره نامحدود رکوردهای تردد را ایجاد می‌کند. ضمنا با تنظیم DIIهای ارتباطی می‌توان این اسکنر را به تمامی نرم‌افزارها متصل نمود و منبع تغذیه آن نیز با USB تامین می‌شود. به علاوه برای محیط‌هایی در محدوده دمایی 0_50 سلسیوس و رطوبت محیطی 80% می‌توان از قابلیت دقیق و سریع این دستگاه استفاده کرد.

دستگاه حضور و غیاب ویردی AC-6000

از مدل‌های پیشرفته برند ویردی، دستگاه حضور غیاب مدل AC-6000 است که احراز هویت را با اثر انگشت، کارت بدون تماس و شناسه عبور انجام می‌دهد. سنسورهای نوری و ضد خش این دستگاه نه تنها قابلیت تشخیص اثر انگشت واقعی از نمونه جعلی را دارند؛ بلکه با لمس اسکنر توسط اثر انگشت زنده، عملیات تشخیص هویت به طور خودکار نیز صورت می‌گیرد. این دستگاه مجهز به صفحه نمایش رنگی 5in و دوربین 1.3MP برای ثبت تصویر پرسنل در حین تردد است. فضای ذخیره سازی این فناوری می‌تواند 500000 تردد و 125000 تصویر را ثبت نماید و قابلیت تعریف 60000 اثر انگشت و 100000 کارت را دارد. همچنین وجود رله‌های داخلی سبب شده تا امکان برنامه‌ریزی و‌ زمان‌بندی برای اجرای پلن‌های مختلف و کنترل تردد یکپارچه با درب‌های هوشمند، قفل‌های برقی، مگنت‌ها و گیت‌های کنترل تردد برقرار شود. آلارم هشدار، دکمه خروج، قفل کنترل و… از دیگر قابلیت‌های این دستگاه مدرن هستند که علاوه بر امکان اتصال به شبکه‌، بدون پوشش شبکه نیز یک فناوری مستقل برای کنترل تردد محسوب می‌شود.

دستگاه کنترل تردد virdi AC-1100

این مدل از دستگاه‌های کنترل تردد برند ویردی، دارای قابلیت احراز هویت با استفاده از شناسه عبور و کارت بدون تماس به صورت مجزا یا ترکیبی از هر دو است. صفحه نمایشگر 4in و تاچ لمسی آن نیز امکان برنامه‌ریزی جهت ثبت یا عدم ثبت تردد در زمان‌های دلخواه را فراهم می‌کند و از طرفی با اتصال بلوتوث می‌توان توسط گوشی موبایل نیز عملیات تردد را ثبت نمود.
با استفاده از این مدل می‌توان 200000 کاربر را برای ثبت 1میلیون رکورد تردد و 70000 تصویر ثبت کرد. از دیگر قابلیت‌های این فناوری می‌توان به سنسور و رله ورودی جهت اتصال به گیت‌های کنترل تردد، اتصال با OTG برای انتقال داده‌ها و بروزرسانی دستگاه، افزایش امنیت با تعریف رمز، قابلیت دریافت اطلاعات از درگاه شبکه اشاره کرد. ضمنا پشتیبانی از درگاه Wiegand، ورودی و خروجی LAN، RS232، RS485 و سیستم VOIP از دیگر آیتم‌های این دستگاه هستند که با وجود باطری در شرایط قطع برق نیز امکان بهره‌مندی از دستگاه و خدمات متنوع آن ممکن است.

دستگاه حضور غیاب Virdi UF100

از جدیدترین و کامل‌ترین دستگاه‌ها در حوزه تجهیزات حضور و غیاب، مدل UF100 است که به روش تشخیص چهره، کارت، اثر انگشت و رمز کاربری احراز هویت را در 0/5s انجام می‌دهد. این دستگاه که به iFace نیز معروف هستند؛ دارای صفحه نمایش 2.8in، منو و زبان فارسی است و با کمک سنسورهای نوری ضدخش و دوربین‌، تردد هر کاربر را با دقت تصویربرداری و ثبت می‌کند.
با کمک این فناوری می‌توانید 2000 اثرانگشت، 2000کارت و 1500 چهره را ثبت نموده و از ظرفیت تراکنش 80000 آن بهره‌مند شوید. اتصال این دستگاه‌ از طریق USB، WiFi و Tcp/ip انجام می‌شود. ضمنا علاوه بر ثبت تردد با کمک دو نرم‌افزار همراه آن، می‌توانید گزارش گیری و چاپ فیش حقوقی را نیز تهیه کنید. از طرفی تکنولوژی بی‌سیم و تحت شبکه دستگاه کنترل تردد UF100 امکان نصب و راه‌اندازی آن در اغلب فضاهای مورد نیاز را برای شما راحت می‌سازد.

دستگاه کنترل تردد ویردی MB10

یک مدل میان رده از محصولات کنترل تردد برند معروف ZKTeco، مدل MB10 است که با پشتیبانی روش‌های تشخیص چهره، رمز عبور، کارت بدون تماس و اثرانگشت وضعیت تردد پرسنل را کنترل می‌کند. این دستگاه دارای صفحه نمایش رنگی 2.8in بوده و از لحاظ ویژگی‌های ساختاری و مشخصات فنی برای فضاهای کاری که با وجود تعداد کم کاربران قصد بهره‌مندی از روش‌های مختلف احراز هویت را دارند مناسب است.
ظرفیت ذخیره تراکنش این دستگاه 50000 رکورد برای ثبت 1000کارت، 200 چهره و 500 اثر انگشت و تشخیص پرسنل در کسری از ثانیه است. علاوه بر این می‌توان با کمک رله خروجی، این دستگاه را به عنوان یک اکسس کنترل جهت هماهنگی با قفل‌های الکتریکی، درب‌های برقی، دکمه خروج و سیستم هشدار نیز استفاده کرد. همچنین این دستگاه مجهز به USB و پورت شبکه است و علاوه بر سرعت و دقت بالا در ثبت تردد، عملکرد خاصی جهت هماهنگی با نرم‌افزارهای محاسبه کارکرد، دستمزد و حقوق پرسنل ایجاد می‌کند.

دستگاه کنترل تردد Virdi MB2000

محصول دیگری از برند ZK چین، دستگاه کنترل تردد MB2000 است که برای احراز هویت کاربران از مکانیزم‌های اثرانگشت، کارت بدون تماس، تشخیص چهره و رمز عبور استفاده می‌کند. با اسکن شدن یکی از این ویژگی‌های بیومتریک و غیر بیومتریک، تصویر و مشخصات کاربر در کمتر از یک ثانیه روی صفحه نمایشگر 2.8in دستگاه ظاهر می‌شود. دوربین هوشمند تشخیص چهره این دستگاه نیز دارای سنسورهای بسیار قوی است که در صورت تغییر یا پوشش چهره، به طور خودکار و بدون خطا اسکن صورت کاربر را انجام می‌دهد.
این دستگاه دارای حافظه رکورد 100000 تردد است و برای ثبت 2000 اثرانگشت، 2000 چهره و 10000 کارت طراحی شده و می‌توان سطح سنسورها را برای شناسایی سریع‌تر کاربران افزایش داد. از لحاظ ارتباط با شبکه نیز می‌توانید توسط پورت Tcp/ip داده‌های مورد نظر را مدیریت کنید و یا با انواع فلش مموری‌ها USB از اطلاعات خود پشتیبان گیری نمایید. ضمنا با تعریف یک IP اختصاصی امکان مدیریت دستگاه با روش کنترل از راه دور وجود دارد. علاوه‌ بر این می‌توانید از رله الکترونیکی این فناوری برای یکپارچه سازی مسیرهای مختلف تردد و دسترسی به تجهیزات امنیتی دیگر نیز استفاده کنید.

دستگاه ورود خروج ویردی MB 20

از جمله دستگاه‌های جدید و مجهز کنترل تردد، مدل MB20 از برند زد کی را می‌توان معرفی نمود که با اسکن اثر انگشت، چهره، کارت و یا وارد کرد رمز عبور هویت کاربران را تشخیص می‌دهد. سنسورهای نوری این دستگاه ضدخش بوده و دارای صفحه نمایشگر 2.8in و دوربین ثبت چهره است.
ظرفیت تراکنش این فناوری 50000 رکورد بوده و امکان ثبت 200 چهره و 400 اثر انگشت را دارد که به نسبت برای مدیریت تردد اماکنی با تعداد متوسط کاربران مناسب است. این دستگاه در کسری از ثانیه و در شرایط نوری نامساعد نیز توانایی تشخیص سریع چهره را دارد و حتی در صورت تغییرات ظاهری و پوشش جدید صورت نیز احراز هویت دقیق و بدون خطایی انجام می‌‌دهد. در صورت دسترسی می‌توان این دستگاه را به قفل‌های برقی متصل نمود و از ورودی رله، آلارم هشدار، سنسورهای درب و دیگر قابلیت‌های آن بهره‌مند شد. در نهایت امکان اتصال و انتقال داده‌ها از طریق پورت شبکه و USB نیز برای مدیریت و کنترل هرچه بهتر دستگاه و اطاعت وجود دارد.

دستگاه حضور و غیاب ویردی K30

این مدل از سری تجهیزات حضور و غیاب برند Zkteco، دارای جدیدترین و پیشرفته‌ترین سنسورها برای شناسایی اثر انگشت بوده که از نوع نوری، ضدخش، ضد تقلب و محافظ اسکنر است و به دو روش کارت بدون تماس و رمز عبور نیز احراز هویت را انجام می‌دهد. منو و سخنگوی فارسی، صفحه نمایشگر رنگی 2.8in با قابلیت نمایش اثر انگشت پرسنل زمان تشخیص هویت از دیگر آیتم‌های این دستگاه هستند. وجود باطری پشتیبانی ویژگی مثبتی است که امکان استفاده از این فناوری در زمان نوسانات یا قطعی برق را فراهم می‌سازد.
حداکثر ثبت تراکنش این مدل 100000 تردد با قابلیت ذخیره 3000 اثر انگشت و 3000 کارت است و سرعت فوق‌العاده تشخیص اثر انگشت از ویژگی‌های بارز دستگاه حضور غیاب K30 محسوب می‌شود. پشتیبانی از حافظه RAM و Flash، پورت‌های شبکه و USB، ارتباط از طریق RS232/485، USB-host و TCP/IP دیگر امکانات این دستگاه هستند. ضمنا علاوه‌ بر کنترل تردد می‌توانید به عنوان اکسس کنترل و در محدوده دمایی 0_45 درجه و حداکثر دمای محیطی %-20 تا 80% نیز از این فناوری استفاده کنید.

دستگاه حضورغیاب virdi LX14

برای فضاهای کاری و مسکونی که به دنبال مدیریت تردد با کمک دستگاه‌های ساده و اقتصادی هستند، مدل LX14 برند زدکی از جمله تجهیزات کاربردی و ارزانی است که با روش اسکن اثر انگشت نوری به کنترل تردد می‌پردازد. در صورت نیاز از روش جانبی رمز عبور نیز پشتیبانی می‌کند و با برخورداری از سیستم عامل سریع و پایدار لینوکس برای ست شدن با سیستم‌ها و نرم‌افزاری مختلف عملکرد خوبی دارد.
این دستگاه تا 50000تراکنش را در حافظه داخلی خود ذخیره نموده و 500 اثر انگشت را ثبت می‌کند که برای کنترل تردد فضاهایی با تعداد کم پرسنل مناسب است. از دیگر امکانات این دستگاه می‌توان به صفحه نمایشگر 2.8in رنگی، درگاه ارتباطی USB و پخش پیام از طریق سخنگوی فارسی اشاره کرد.

دستگاه ثبت تردد ویردی UA400

از سریعترین دستگاه‌های کنترل تردد ویردی، مدل UA400 است که با سنسورهای اثر انگشت نوری در 0/01s احراز هویت را انجام داده و از دو روش رمز عبور و کارت نیز پشتیبانی می‌کند. این دستگاه دارای صفحه نمایشگر رنگی و فارسی برای نمایش عکس و نام پرسنل، تقویم شمسی، سخنگوی فارسی و شش کلید عملیاتی است و تجربه کاربری راحتی را ایجاد می‌کند.
این دستگاه قابلیت ذخیره 100000 تراکنش و ثبت 3000 اثر انگشت و 10000‌کارت را دارد و به این منظور از حافظه RAM داخلی و Flash‌ پشتیبانی می‌کند. علاوه بر این سیستم عامل لینوکس، سازگاری با تمام نسخه‌های سیستم عامل ویندوز، ارتباط از طریق درگاه‌های متنوع شامل TCP/IP، RS485، RS232، USB Host / USB Client از دیگر قابلیت‌های این فناوری هستند که دسترسی گسترده‌ای را برای هماهنگی با سایر تجهیزات حفاظتی و انتقال اطلاعات ایجاد می‌کنند

قیمت دستگاه حضور و غیاب virdi    

قیمت دستگاه حضور و غیاب Virdi تحت تأثیر عوامل متعددی قرار می‌گیرد. برخی از این عوامل عبارتند از:

 • مدل دستگاه: دستگاه‌های مختلف با ویژگی‌ها و قابلیت‌های متفاوت، قیمت‌های متفاوتی نیز دارند. مدل‌های پیشرفته‌تر و با قابلیت‌های بیشتر معمولاً قیمت بالاتری دارند.
 • ویژگی‌ها و قابلیت‌ها: وجود ویژگی‌های اضافی مانند تشخیص اثر‌انگشت، تشخیص چهره، ارتباطات بی‌سیم، قابلیت‌های امنیتی پیشرفته و… نیز بر افزایش قیمت دستگاه حضور و غیاب Virdi موثر است.
 • ثبت تعداد کاربران بیشتر: دستگاه‌های حضور و غیاب ویردی یا امکان ثبت تعداد بیشتری از کاربران، قیمت بالاتری نیز دارند.
 • تکنولوژی استفاده شده: استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته‌تر مثل سنسورهای با کیفیت بالا می‌تواند تأثیر زیادی بر قیمت دستگاه حضور و غیاب Virdi داشته باشد.
 • سطح امنیت: دستگاه‌های با سطح امنیت بالا، هزینه بیشتری برای توسعه و تولید در نظر می‌گیرند.

بیشتر بخوانید: دور زدن دستگاه حضور غیاب چگونه است؟ | بررسی روش های جلوگیری هک دستگاه حضور و غیاب

قیمت دستگاه حضور و غیاب virdi    

قیمت دستگاه حضور و غیاب virdi

سوالات متداول درباره دستگاه کنترل تردد virdi   

برند ویردی بهتر است یا سوپریما؟  

مقایسه بین برندهای مختلف تولیدکننده دستگاه های حضور و غیاب، با توجه به نیازها و اولویت‌های سازمان صورت می گیرد. اما در مجموع هر دو برند ویردی و سوپریما در زمینه تولید دستگاه‌های حضور و غیاب و امنیت اطلاعات فعالیت گسترده ای دارند و از جمله شناحته شده ترین برندهای فعال در زمینه سیستم‌های نظارتی و امنیتی به شمار می‌روند. برای انتخاب بین این دو برند، ضمن مقایسه ویژگی‌ها و قابلیت‌های محصولات هر دو برند، از کیفیت ساخت و دوام دستگاه‌ها نیز اطمینان حاصل کنید. برندی را انتخاب کنید که خدمات پس از فروش و پشتیبانی مطلوبی داشته باشد. این شامل به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری و اطلاعات فنی مربوط به محصولات می‌شود. در مقایسه قیمت بین دو برند به تعادل بین قیمت و ویژگی‌ها دقت کنید. در نهایت اطمینان حاصل کنید که محصولات انتخابی به استانداردهای امنیتی و گواهی‌نامه‌های مورد نیاز تطابق داشته باشند.

آیا دستگاه‌های حضور و غیاب برند ویردی از تکنولوژی‌های پیشرفته برای جلوگیری از تقلب استفاده می‌کنند؟

بله، دستگاه‌های حضور و غیاب Virdi از تکنولوژی‌های پیشرفته برای جلوگیری از تقلب در تشخیص چهره یا اثرانگشت استفاده می‌کنند که از جمله آن به الگوریتم تشخیص زنده چهره یا سنسور تشخیص اثرانگشت می‌توان اشاره کرد که ضمن کاهش احتمال تقلب، به افزایش دقت در شناسایی افراد نیز کمک می‌کند و امنیت سیستم حضور و غیاب را تضمین می‌کنند.

بیشتر بخوانید: دستگاه ایکس ری (x-ray) چیست؟

جمع‌بندی

شرکت ویردی در زمینه تولید مجموعه‌ای از دستگاه‌های تشخیص چهره و اثر انگشت برای مدیریت حضور و غیاب در سازمان‌ها و شرکت‌ها فعالیت می‌کند. این دستگاه‌ها از تکنولوژی‌های مدرن برای افزایش دقت و امنیت در سیستم‌های مدیریت حضور و غیاب استفاده می‌کنند. ما نیز در این مقاله از وب‌سایت مکسا، تلاش کردیم ضمن معرفی برند ویردی، بهترین محصولات دستگاه حضور و غیاب این شرکت را بررسی و ارائه دهیم. تا ضمن شناخت از ویژگی‌های هر یک از این محصولات، بتوانید انتخابی مناسب برای خرید محصولات از نمایندگی ویردی داشته باشید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
خانه
فروشگاه