تجربه همکاری مکسا با شرکت پتروشیمی گچساران

شرکت پتروشیمی گچساران به عنوان ایرانی‌ترین پروژه الفین کشور و از شرکت‌های زیرمجموعه هولدینگ پتروشیمی خلیج فارس می‌باشد. این شرکت در تیرماه اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲ نسبت به درخواست ۷ راهرو گیت تردد اقدام نمود. درخواست اصلی مجموعه تامین کالا، نصب و راه‌اندازی حداکثر ظرف مدت یک هفته از زمان فروش بود که این موضوع مسیر انجام کار را بسیار سخت می‌نمود. با توجه به اینکه دستگاه‌های قبلی این مجموعه از برند Virdi بود و شرکت از نرم‌افزار Unis استفاده می‌نمود سازگاری دستگاه‌های جدید پیشنهادی با دستگاه‌های قبلی از اولویت‌های اصلی کارفرما محسوب می‌گردید.

بر همین اساس با توجه به اینکه مشتری درخواست استفاده از دستگاه‌های تشخیص چهره را داشت و همچنین دغدغه این بود که به هیچ عنوان مسیر جاری ثبت تردد با توقف مواجه نشود، پیشنهاد دستگاه‌های کنترل تردد که همزمان دارای اثر انگشت و تشخیص چهره داشتند از برند Virdi و با تکنولوژی تشخیص چهره Visible light به مشتری داده شد. علت اصلی این موضوع نیز امکان استفاده از قالب‌های موجود اثر انگشت گرفته شده دستگاه‌های قدیمی بود. همچنین با توجه به زمانبر بودن تعریف چهره، استفاده از تکنولوژی Visible light و نرم‌افزار مربوطه امکان ثبت گروهی چهره‌های پرسنل را فراهم نماید مزیت بزرگ دیگری برای واحد منابع انسانی محسوب می‌گردید. نظر به مواردی که در فوق بیان گردید دستگاه Virdi uBio-X Pro2 به مشتری پیشنهاد گردید که پس از بررسی‌های لازم مورد موافقت کارفرما قرار گرفت.

دستگاه‌های و تجهیزات مورد نیاز پروژه ظرف مدت ۳ روز از شروع پروژه توسط شرکت مکسا برای مشتری ارسال و یک تیم ۴ نفره جهت نصب و راه‌اندازی به شهر گچسازان اعزام گردید که خوشبختانه قبل از اتمام مهلت زمانی بهره‌بردار این پروژه نصب، راه‌اندازی و تحویل گردید. با توجه به اینکه نرم‌افزار مورد استفاده جهت کنترل تردد Unis نام داشت و امکان استفاده از دستگاه‌های Pro2 در این نرم‌افزار میسر نبود لازم بود که دستگاه‌ها به نرم‌افزار جدید شرکت Virdi با نام Alpeta متصل گردند.در این راستا کانورت اطلاعات سامانه Unis به Alpeta فرآیندی بسیار حساس و زمانگیر بود که خوشختانه این موضوع با دقت و سرعت بسیار بالا انجام پذیرفت و گیت‌ها و ساعت‌ها تحت بهره‌برداری قرار گرفت.

همچنین آموزش‌های تحصصی بهره‌برداری به حراست و منابع انسانی با میزان مورد نیاز در بسته فروش پیش‌بینی و انجام گردید. همچنین با توجه به اینکه داده‌های تردد باید به سامانه دیگری منتقل گردد فرآیند انتقال به ترددها به سامانه حضور و غیاب و همچنین تغذیه هم به عنوان یکی از نیاز های مهم مشتری صورت گرفت که در نهایت همه این اقدامات منجر به صدور رضایت‌نامه از جانب مشتری برای این شرکت گردید.

گالری تصاویر

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
خانه
فروشگاه