تجربه همکاری مکسا با پروژه هولدینگ میهن و طبیعت سبز

هولدینگ‌های هم خانواده میهن و طبیعت سبز یکی از بزرگترین مجموعه‌های فعال کشور در حوزه صنایع غذایی می‌باشد که مقر اصلی آنها در محدوده جنوب تهران حد فاصل شهرهای اسلامشهر و نسیم‌شهر و مامونیه در شمال شرقی استان مرکزی قرار دارد اما به صورت شعبه‌های فروش و انبار در سطح کشور دارای دفاتر متعدد می‌باشند و البته به صورت خاص برخی کارخانه‌ها را هم استان البرز قرار گرفته‌اند. پروژه سامانه حضور و غیاب و کنترل تردد این گروه صنعتی از مردادماه سال ۱۴۰۱ برای اجرا در ۵۵ شرکت گروه به این شرکت واگذار گردید.

در این پروژه سازگاری با گیت‌های کنترل تردد قبلی تامین شده از چندین پیمانکار به عنوان اولویت مهم آن مجموعه مطرح گردید. بر این اساس حدود ۳۰۰ دستگاه تشخیص چهره از مدل‌های مختلف تامین و در یکی از مهمترین اقدامات نصب حدود ۵۰ دستگاه بر روی گیت‌های موجود شرکت‌های تابعه در برنامه اجرا قرار گرفت.فرآیند پروژه به گونه‌ای بود که باید ظرف حدود یک ماه تا قبل از شروع اجرای نرم‌افزار حدود ۲۰۰ دستگاه در سراسر کشور برای مشتری نصب و راه‌اندازی می‌گردید.

مهمترین اقداماتی که در راستای اجرای این پروژه برای مشتری انجام گرفت به شرح زیر است:

۱-تحویل دستگاه‌ها به ستاد مرکزی گروه میهن و ارسال آنها برای محل‌های نصب از جانب کارفرما

۲-نصب نرم‌افزار مرکزی مدیریت تجهیزات و کارتخوان‌ها روی سرور ستاد مرکزی

۳-کانورت اطلاعات تمامی پرسنل به سامانه مرکزی

۴-تهیه پایه‌های کارتخوان متحرک و قابل تنظیم برای نصب روی گیت‌ها و ارسال آنها به محل نصب

۵-اتصال رله خروجی دستگاه‌ها به گیت‌هایی که قبلا سابقه آشنایی و کار کردن با آنها وجود نداشت.

۶-ارائه آموزش‌های لازم به ادمین‌های شرکت‌ها

۷-آموزش نصب دستگاه‌ها از راه دور برای شرکت‌هایی که خارج از استان‌های همجوار تهران بودند و مسافرت به آنها مقرون به صرفه نبود.

۸-دسته‌بندی دستگاه و ارائه دسترسی‌ آنها در نرم‌افزار به ادمین‌های مرتبط

۹-آموزش استفاده از مانیتورینگ به پرسنل حراست و نگهبانی

۱۰-اراائه آموزش‌های مرتبط با ثبت مشخصات بایومتریک از راه دور و اعمال موارد مرتبط با کنترل دسترسی

خوشبختانه این پروژه در قالب یک کار گروهی بسیار بزرگ با مدیران ۴ هولدینگ و ۵۵ شرکت و ۵ نفر از پرسنل شرکت مکسا در زمان مقرر به انجام رسید و یکی از بزرگترین پروژه‌های کنترل تردد و حضور و غیاب کشور در موعد مقرر به بهره‌برداری رسید و یکپارچگی کم نظیری را برای هولدینگ عظیم میهن و طبیعت سبز به همراه داشت. یکی از مهمترین مزایای این پروژه یکپارچگی کشوری در حوزه دستگاه‌ها می‌باشد که امکان جابجایی فوری پرسنل از یک شعبه یا کارخانه به شعبه‌ای دیگر را به آسانی میسر می‌نماید.موردی که به وفور بین شرکت‌ها و شعب اتفاق می‌افتد و تا پیش از این موضوع مشمول صرف زمان زیاد جهت پیگیری و انجام کار بود.

گالری تصاویر

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
خانه
فروشگاه