دستگاه حضور و غیاب

حضور و غیاب با موبایل | بهترین اپلیکیشن حضور و غیاب بدون دستگاه

حضور و غیاب با موبایل | بهترین اپلیکیشن حضور و غیاب بدون دستگاه

یکی از مهم ترین اقداماتی که می توان برای بررسی عملکرد کارمندان دورکار، یا پرسنل در حال ماموریت استفاده از سیستم حضور و غیاب آنلاین است. به همین منظور در این مقاله به بررسی کامل و جامع حضور و غیاب با موبایل، و بهترین اپلیکیشن های کاربردی در این زمینه پرداختیم. با مطالعه این مقاله ضمن آشنایی با انواع اپلیکیشن های حضور و غیاب آنلاین، می توانید بهترین اپلیکشن و سیستم حضور و غیاب مورد نظرتان را خریداری کنید.  

ادامه مطلب
بررسی مشخصات دستگاه حضور و غیاب تایمکس Timax

بررسی تخصصی دستگاه حضور و غیاب تایمکس Timax

استفاده از دستگاه های حضور و غیاب یکی از مهم ترین اقدامات ضروری برای نظارت و مدیریت کنترل تردد برای سازمان ها و شرکت های مختلف است. در این مقاله نیز به معرفی و بررسی یکی از بهترین برندهای موجود در بازار که دستگاه حضور و غیاب تایمکس نام دارد، پرداخته شد. با بررسی ویژگی های هر کدام از انواع دستگاه های این برند، می توانید بر اساس کاربردها و ویژگی های مورد نظر، بهترین دستگاه را انتخاب و از طریق سایت شرکت مکسا خریداری نمایید. 

ادامه مطلب
آشنایی با نحوه بازیابی رمز دستگاه حضور و غیاب

آشنایی با نحوه بازیابی رمز دستگاه حضور و غیاب

در هر دستگاه حضور و غیاب یک رمز مادر وجود دارد که توسط مرکز سازنده و به روش پیش‌فرض مشخص می‌گردد و قطعا در دفترچه راهنمای دستگاه درج می‌شود. وجود این رمز برای دسترسی به منو، اعمال تنظیمات و مدیریت دستگاه کنترل تردد الزامی است و باید از دسترس همگان دور بماند. در صورت فراموشی یا مفقود شدن رمز مادر، نمی‌توانید برای نیازهای خود به مدیریت و  منو دستگاه دسترسی پیدا کنید؛ بنابراین باید به روش‌های مختلف بازیابی، رمز را مجددا به دست آورید. در غیر این صورت باید دستگاه ریست فکتوری شود که در این حالت تمام اطلاعات حذف شده و دستگاه به تنظیمات کارخانه برمیگردد. همچنین برای امنیت داده‌ها و حفاظت از اطلاعات کارکنان باید پشتیبان‌گیری و اقدامات امنیتی را پس از هرگونه بازیابی یا ریست فکتوری دستگاه انجام دهید.

ادامه مطلب
باطری دستگاه حضور غیاب چیست؟ راهنمای خرید و انواع آن

باطری دستگاه حضور غیاب چیست؟ راهنمای خرید و انواع آن

باطری‌های استفاده شده در دستگاه های حضور و غیاب از اهمیت بسیاری برخوردارند. این باطری‌ها به‌عنوان منبع انرژی اصلی برای اجرای عملیات و عمران سیستم مورداستفاده قرار می‌گیرند. یکی از نکات حیاتی در ارتباط با باطری‌های سیستم حضور و غیاب، طول عمر مفید آنهاست. به دلیل اینکه بسیاری از دستگاه های حضور و غیاب برای مدت طولانی بدون وقفه در حال اجرا هستند، باطری‌ها باید قادر به تأمین انرژی برای مدت‌زمان طولانی باشند تا عملکرد سیستم تأمین شود.

ادامه مطلب
تهیه و ساخت لیست حضور و غیاب پرسنل در اکسل Excel

تهیه و ساخت لیست حضور و غیاب پرسنل در اکسل Excel

در این راهنما، در خصوص نحوه تهیه و ساخت لیست حضور و غیاب پرسنل در اکسل و کلیات آن توضیح داده شد، ضرورت دقیق اجرای لیست حضور و غیاب پرسنل در اکسل از جوانب مختلف برجسته است. این لیست نه‌تنها به مدیران اجازه می‌دهد تا پرسنل را از نظر حضور یا غیاب نظارت کنند، بلکه اطلاعات جمع‌آوری شده در آن می‌تواند به‌عنوان ابزاری برای تصمیم‌گیری‌های مدیریتی، محاسبه میزان حضور ورود به محل کار، محاسبه حقوق و مزایا، ارزیابی عملکرد پرسنل و برنامه‌ریزی منابع انسانی مورداستفاده قرار گیرد. در اینجا دقت در ثبت ورود و خروج پرسنل، صحت اطلاعات، و رعایت قوانین مربوط به حضور و غیاب از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. ازآنجایی‌که اطلاعات این لیست ممکن است به‌عنوان روش اثبات در قضایای حقوقی یا امور مالی مورداستفاده قرار بگیرد، انطباق با قوانین یک ساختار و شفافیت در ثبت اطلاعات کلیدی است.

ادامه مطلب
منظور از قوانین حضور و غیاب چیست؟ | بررسی حضور و غیاب در قانون کار

منظور از قوانین حضور و غیاب چیست؟ | بررسی حضور و غیاب در قانون کار

در این راهنما، در مورد حضور و غیاب در قانون کار گفته شد؛ بر اساس یک کلیت چه در جهان و چه کشورمان، قانون کار در بسیاری از موارد مقرراتی را برای حضور و غیاب کارگران در محیط کار تعیین می‌کند. این مقررات معمولاً به‌منظور تنظیم روابط کاری بین کارفرما و کارگران و همچنین حفظ نظم و کارایی در محیط کار ارائه می‌شوند. در بسیاری از موارد، قوانین کار مشخص می‌کنند که کارگران موظف‌اند به موقعیت شغلی خود حضور داشته باشند و هرگونه غیبت یا تأخیر باید به‌روشنی اعلام و ثبت شود. علاوه بر این، ممکن است قوانین کار حداقل و حداکثر ساعات کاری را معین کرده و حضور و غیاب کارگران را بر اساس این مقادیر تنظیم کنند.

ادامه مطلب
معرفی سیستم حضور و غیاب کارخانه | کدام دستگاه حضور و غیاب را برای کارخانه مناسب است؟

معرفی سیستم حضور و غیاب کارخانه | کدام دستگاه حضور و غیاب برای کارخانه مناسب است؟

دستگاه حضوروغیاب کارخانه یک سیستم اساسی در مدیریت منابع انسانی و بهبود عملکرد تولید است. این دستگاه‌ها معمولاً شامل ترکیبی از سخت‌افزار و نرم‌افزار هستند که اطلاعات حضوروغیاب کارکنان را به طور خودکار ثبت و پردازش می‌کنند. با استفاده از این سیستم، مدیران قادرند به‌راحتی زمان حضوروغیاب هر کارکنان را رصد کرده، ساعات کاری را مدیریت و تسهیل کنند و پیشرفت‌هایی در بهره‌وری و کارایی کارخانه به دست آورند. همچنین، دستگاه حضوروغیاب کارخانه به ایجاد شفافیت و عدالت در محاسبه حقوق و مزایای کارکنان کمک می‌کند و از طرف دیگر از نظر قانونی نیز اهمیت زیادی دارد، زیرا ثبت دقیق حضوروغیاب کارکنان می‌تواند در مواجهه با مسائل حقوقی و قانونی مورداستفاده قرار گیرد. به‌طورکلی، دستگاه حضوروغیاب کارخانه نقش بسیار مهمی در بهبود مدیریت منابع انسانی و بهره‌وری تولید دارد و به کارخانه‌ها کمک می‌کند تا به بهترین شکل ممکن از منابع خود استفاده کنند و رشد و توسعه را تجربه کنند.

ادامه مطلب
معرفی دستگاه حضور و غیاب تشخیص عنبیه چشم | دستگاه حضور و غیاب چشمی

معرفی دستگاه حضور و غیاب تشخیص عنبیه چشم | دستگاه حضور و غیاب چشمی

دستگاه‌ حضور غیاب چشمی یا تشخیص عنبیه با فناوری‌های پیشرفته خود به تصویربرداری، آنالیز، الگوی سازی و تطبیق عنبیه اسکن شده با نمونه ذخیره در دیتابیس دستگاه می‌پردازد. اگر دو مورد با هم مطابق باشند که احراز هویت تایید و در غیر این صورت گزارش رد کاربر به عنوان مورد ناشناس و مشکوک ارسال می‌گردد. این دستگاه دقت، سرعت و عملکرد‌ بدون خطای خود را با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های مدرن کسب نموده و با تشخیص نقاط ویژه بافت زنده عنبیه چشم به عنوان یک خصوصیت منحصر به فرد و بدون تغییر در هر انسان می‌پردازد. علاوه بر این نه تنها عنبیه هیچ دو فردی تا کنون یکسان نبوده، بلکه برای الگوسازی از این ویژگی ۲۶۰ نقطه آنالیز و استخراج می‌شوند که به تبع احتمال خطا و تقلب نسبت به دیگر روش‌ها به صفر می‌رسد. برای بهره‌مندی از کیفیت، عملکرد سریع، مکانیزم بهداشتی و بدون تقلب دستگاه تشخیص عنبیه، می‌توانید مدل مناسب با محیط نصب، ظرفیت کاربری و بودجه مدنظر خود را از نمایندگان رسمی و برندهای معتبر خریداری و استفاده کنید.

ادامه مطلب
فناوری جدید دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره visible light

فناوری جدید دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره ویزیبل لایت visible light

در این مقاله به معرفی و بررسی دستگاه حضوروغیاب تشخیص چهره ویزیبل لایت پرداخته شد. دستگاه حضور و غیاب Visible light که با استفاده از فنّاوری تشخیص و ویژگی‌های شاخص در چهره افراد، اطلاعات مربوط به آن‌ها را ذخیره و برای اهداف حضوروغیاب، احراز هویت و ثبت تردد استفاده می‌کند. امروزه باتوجه‌به برندها و تولیدات متنوع انتخاب دستگاه حضوروغیاب برای سازمان‌ها و ادارات سخت‌تر شده است که باید مواردی چون: ظرفیت دستگاه، طول عمر بالای دستگاه، امنیت بالای دستگاه تشخیص چهره افراد و سرعت عمل بالا و شناسایی آسان (باتوجه‌به فناوری بکار رفته در دستگاه) در نظر گرفته شود.

ادامه مطلب
نقش هوش مصنوعی در دستگاه تشخیص چهره

کاربرد هوش مصنوعی در دستگاه تشخیص چهره

در این بررسی، در خصوص اصلی‌ترین و مهم‌ترین موارد کاربرد و نقش هوش مصنوعی در دستگاه تشخیص چهره و اهمیت آن در صنایع مختلف گفتیم. تشخیص چهره با استفاده از سیستم‌های هوش مصنوعی یکی از موضوعات پرکاربرد و جذاب در زمینه تکنولوژی کامپیوتر، صفر و یک و بینایی کامپیوتری است. این فناوری به‌منظور شناسایی و تشخیص افراد بر اساس ویژگی‌های چهره‌شان توسعه‌یافته است. از جمله روش‌هایی که در این حوزه استفاده می‌شود، می‌توان به شبکه‌های عصبی عمیق، الگوریتم‌های یادگیری ماشین، و تکنیک‌های پردازش تصویر اشاره کرد. این سیستم‌ها با استفاده از داده‌های آموزشی بزرگ، می‌توانند الگوهای مختلف چهره را شناسایی کرده و افراد را با دقت بالا تشخیص دهند. از کاربردهای این فناوری می‌توان به امنیت سیستم‌های رمزگذاری، سیستم‌های حضوروغیاب، شناسایی افراد در تصاویر و ویدئوها، و حتی در حوزه پزشکی برای تشخیص بیماری‌های ژنتیکی اشاره کرد.

ادامه مطلب
بهترین برند دستگاه حضور و غیاب در ایران و جهان

بهترین برند دستگاه حضور و غیاب در ایران و جهان

همانطور که در این مقاله بیان شد، برندهای معتبر ایرانی و خارجی در زمینه تولید دستگاه‌های حضورو غیاب با تکنولوژی‌های مختلف فعالیت می‌کنند که با مقایسه نام برندها، کیفیت محصولات و فناوری به کار رفته در آن‌ها از جمله تشخیص‌چهره، اثرانگشت یا کارتخوان می‌توان بهترین برند دستگاه حضور و غیاب مورد نیاز سازمان را خریداری کرد. در این مقاله برخی از بهترین برندهای مطرح در حوزه سخت افزارهای حضور و غیاب بیان شده می شود.

ادامه مطلب
انواع تجهیزات کنترل تردد و کاربرد آنها در مکان های مختلف

انواع تجهیزات کنترل تردد و کاربرد آنها در مکان های مختلف

در این مقاله، به بررسی جامع و دقیق‌تر انواع تجهیزات کنترل تردد و کاربردهای آن‌ها در مکان‌ها و محیط‌های مختلف، از جمله سازمان‌ها، ادارات، و مراکز تجاری و غیره، پرداخته شده است. هر یک از این تجهیزات ویژگی‌ها و مزایای خاص خود را دارند و می‌توانند بستری مؤثر برای کنترل و مدیریت تردد در مکان‌های مختلف فراهم کنند؛ بنابراین، با انتخاب صحیح و استفاده از تجهیزات کنترل تردد بر اساس نیازها و شرایط محیطی، می‌توان به بهبود امنیت و مدیریت تردد در این مکان‌ها کمک کرد.

ادامه مطلب
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
خانه
فروشگاه